yıldönümü mesajları

Yıldönümü Mesajları

Yıldönümü mesajları yazımızda sevgiliye yıldönümü mesajları, eşe yıldönümü sözleri, sevgiliye duygusal yıldönümü mesajları, tanışma yıldönümü mesajlar ve evlilik yıldönümü mesajları yazıları bulabilirsiniz. 

Yıldönümü Mesajları

Hayatımın en güzel anını anlatsam sana hiç kuşkusuz seni tanıdığım, sana evet dediğim gün olur. Geçen onca seneden bugüne değişen çok şey oldu ama değişmeyen tek bir şey var oda sana olan sevgim. İyi ki biz olduk sevgilim, iyi ki birlikte olduk, iyi ki kenetlendik, iyi ki önümüze çıkan zor günleri birlikte atlattık. Seni çok ama çok seviyorum nice bizli senelere.

Dolu dolu geçen bu kocaman yıl, sevgi üzerine inşa edilen bu ilişki ilelebet yaşasın. Benim sana olan sevgim hep baki kalacak sürecek sonsuza dek. Yıl dönümümüz kutlu olsun daha el ele dilediğimiz her yere gidebileceğimiz günlerde gelecek. İyi ki varsın yıldönümümüz kutlu olsun.

Sevgilim, bir bakışın, bir gülüşün beni bu dünyanın en mutlu insanı yapıyor. Ben tam 1 senedir bu bakışlar, bu gülüşler ile mutlu oluyorum. Sen üzgünken üzülüyorum. Dilerim ki hayatımız boyunca hep etrafa gülücükler saçarız, hep güleriz, hep mutlu oluruz. Seni çok seviyorum birlikte geçirebileceğimiz daha nice mutlu, huzurlu yıllarımıza.

Yaşlı ton ton bir nene ya da dede olsak benim değneğim hep sen ol. Sırtımı korkmadan yaslayabildiğim, ellerimi korkmadan bırakabildiğim, bir gün gidecek diye hiç korkmadığım, en güvendiğim ve bu hayatta en çok sevdiğim hep sen ol. Hayatımın en güzel gününü sana anlatırken birlikte yaşayalım o anı, yine hayatımın en kötü gününü geçirirken birlikte üzülelim. Her şeyi birlikte yapalım sevgilim. Bugün bizim yıldönümümüz, birlikte geçireceğimiz yıllarımıza senelerimize iyi ki varsın.

Sen olmasan ne yapardım diye düşünüyorum bazen. Sen olmasan günlerim hep aynı geçerdi, gülmek nedir unutur, mutluluk nedir bilmez, gerçek sevginin hissettirdiği o güzel duyguları hiç tadamazdım. Sen bana bu dünyada kazandırılan en büyük nimetsin. Sevgim, aşım, evim  bütün benimsediğim, değer verdiğim her şeyin başındasın. Dilerim hayatım boyunca hep benim yanımda olursun. Bugün yıldönümümüz zaman nasıl geçti seninle hiç bilmiyorum. Bildiğim tek şey var seni çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Sana olan aşkımı ifade edecek kelime dağarcığım yok. Sana olan sevgimi anlatabilecek bir sembolde yok. Bir gülüşün, bir bakışın o kadar kıymetli ki benim için keşke sana bakarken hissettiğim tüm duyguları görme şansın olsa. Çok şükür benim sevgilimsin, çok şükür seninle geçen zamana yıldönümümüz kutlu olsun.

Bana evet dediğin gün, ellerimi tuttuğun o gün bu dünyada ki sahip olabileceğim tüm zenginliğe sahip oldum ben. Kışım yaza döndü, karanlıklarım aydınlığa çıktı. Kalbim, hiç mutlu olmadığı kadar mutlu oldu. Bu mutluluk hayatım boyunca hep sürsün. Yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim birlikte 30 yılı, 40 yılı, 50 yılı devirebileceğimiz senelere.

Sevgiliye Yıldönümü Sözleri

Hayatın anlamı hep sen, gittiğim yerleri güzelleştiren sen, kalbime dokunan yaşamımı çiçek bahçesine çeviren sen. Sen hayatımda var olan bütün güzelliklerin sembolüsün, bütün en’lerin sahibisin. En güzel, en iyi, en tatlı, en güzel sensin. Her şey değişse bile sana hissettiğim duygular, aşk, sevgi hiç değişmez. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Bana yaşattığın bu güzel yıllar için sana minnettarım. Senden önce ben yaşamak nedir bilmiyormuşum. Sen geldin bütün güzel duyguların ne demek olduğunu öğrettin bana. Birisini gördüğün an nasıl midende kelebekler uçuştuğunu, ellerinin heyecandan terlediğini, gülüşüyle nasıl hayat bulunduğunu hepsini öğrettin. Daha senden ömrümün sonuna dek öğreneceğim çok şey var. Yıldönümümüz kutlu olsun sen hep var olan seni çok ama çok seviyorum canım sevgilim.

Geride bıraktığımız bu koca yılda yaşadığımız tüm güzel günlere, tüm kötü günlere, tüm mutluluklarımıza, tüm mutsuzluklarımıza, tüm gülüşlerimize, tüm ağlamalarımıza hatta tüm kavgalarımıza bile çok şükür. Sen varken hepsi anlamlı hepsi değerli. İyi ki varsın hep ol hiç gitme yanımdan. Nice mutlu, huzurlu, gülüş dolu senelerimize.

>Sevgiliye uzun mesajlar< yazımızdaki uzun sözlerle de teklif edebilirsiniz.

İlişkimizin bu geçen yılları benim için masal anları gibi. Masal diyarlarından kopup gelmiş bulmuş beni öyle güzel, öyle heyecanlı, öyle sevgi dolu ki bana hissettirdiğin duyguları tarif etmeme imkan yok. Birlikte keşfettiğimiz, birlikte yediğimiz, birlikte yürüyüşe çıktığımız, birlikte deniz kenarında denizin keyfini sürdüğümüz her an öyle güzel ki keşke hiç bitmese o anlar. Biliyorum ve hissediyorum birlikte uyanacağımız sabahlarımız bitmek bilmeyen keyiflerimiz olacak. Yıldönümümüz kutlu olsun iyi ki benim sevgilimsin.

Her derdimi kuşkusuz, acaba olmadan paylaşabildiğim, korktuğumda güvenle sarılabildiğim, soğuk havalarda içimi ısıtan, gönlümde çiçekler açtıran, mutluluktan ağlatan, üzgün olduğum zaman ilk aklıma gelen sensin sevgilim. Eğer sen olmasaydın güvenebileceğim bir liman, derdimi paylaşabileceğim birisi olmazdı. İyi ki sen varsın tüm boşluklarımı dolduran. Seni çok seviyorum tüm yıllarımız mutlulukla, sevgiyle, aşkla geçsin.

Sevgin, bağlılığın, aşkın en muhteşemini bana tattıran, bir insana yüzde yüz güvenmenin mümkün olduğunu kanıtlayan canım sevgilim. Sen bu hayatta ki her şeyin en güzeline ve en mükemmeline layıksın. Hep seni mutlu etmek için, hep seni daha çok daha çok sevmek için çabalayacağım nice mutlu yıllarımıza.

Sen öyle güzel öyle kusursuzsun ki elinin dokunduğu her yeri apayrı güzelleştiriyorsun. Benim hayatımı da öyle güzelleştirdin, yaşamayı öyle anlamlı kıldın ki sensiz bir dünya düşünemez oldum. İyi ki sevdim seni buna hiç pişman ettirmeyen, bir an olsun keşke dedirtmeyen canım aşkım varlığın hayatımda hep daim olsun. Bu 1 seneyi anlatabilmem mümkün değil o kadar mutlu ve mesudum ki seninle.

Senden önce ki hayatımı hep sildim ben sen yokken ne mutluluk ne de huzur varmış. Sen geldin toparladın beni, tüm mutlulukları tattırdın, tüm güzel günleri yaşattın. Sen varken mutsuzluk nedir bilmiyorum ben. Dilerim ki hayatımıza mutsuzluk kavramı hiç girmez hiç yaşamayız o günleri. Seni çok seviyorum yıldönümümüz kutlu olsun.

Seni gördüğüm her an ilk gün ki gördüğümde ki hissettiğim duyguları hissediyorum. Ellerim terler, dudaklarım titrerdi, mutluluk tüm hücrelerime yayılır gözlerine baktığımda ki heyecanımı gizleyemezdim. Üzerinden yıllar geçti şimdi ben hala aynı duyguları hissediyor, aynı heyecanı yaşıyorum. Biliyorum bu heyecan bitmez, bu sevgi eksilmez benden yıllarda geçse. Beraber inşa edebileceğimiz tüm güzel yıllara 1.yılımız kutlu olsun.

Romantik Yıldönümü Mesajları

Ne iyi ettin de geldin hayatıma, güneş gibi geldin bahar bahçe oldu etraf. Hayatımı anlamlı kılan, yaşama hevesimi arttıran, sabahları gülücüklerle enerjik bir şekilde uyanmama sebep olan, geceleri huzurlu bir şekilde uyanmama vesile olan canım aşkım. İyi ki sen varsın binlerce şükür varlığına. Birlikte yılları devireceğimiz senelerimiz olsun.

Bu dünyanın en güzel renkleri sensin, bu dünyanın en güzel kokan çiçeği sensin, girdiğimiz her yere ışık saçan yine sensin. Hayatımın bu denli güzelleşmesine vesile olan canım sevgilim nice mutlu yıllarımıza.

Senin olan her şeyi o kadar seviyorum ki saçına taktığın tokayı, makyaj yaparken kullandığın fırçaları, giydiğin kıyafetleri, yürüdüğün yolları, sevdiğin sözleri, uyuduğun yastığı bile çok seviyorum. Seni hatırlatan, senin dokunduğun her yerin bu denli güzel olması mutlu ediyor beni. İyi ki benim hayatımdasın iyi ki benim sevgilimsin. Tam 1 sene önce bugün iyi ki mutluluğa, aşka evet dedin.

Sensiz bir an bile düşünemiyor, seni görmeden hiç duramıyorum. Öyle alıştım ki sana o güzel sesinle uyanmadığım tüm sabahlar mutsuz ediyor beni. Sesini duymadığım tün günler kötü geçiyor. Seninle uyanıp seninle uyanmak, seni görmek seni hissetmek mutlu ediyor beni. Bir an olsun bu anlar eksik olmasın hayatımdan. 1 senedir bu mutlulukları hep yaşıyorum her zamanda yaşamak istiyorum biz iyi ki biz olduk.

Söylediğin her güzel söz beni dünyanın en mutlu insanı ediyor. Ben bu sözleri yaklaşık bir senedir hep duyuyorum. Dilerim hayatım boyunca hep duyarım. İyi ki sevgilim oldun iyi ki evet dedin bana nice mutlu yıllarımıza.

Aşk ile tuttuğumuz bu eller sonsuza dek bırakmasın birbirini, günden güne çoğalan bu sevgi artarak devam etsin daha çok daha çok artsın hiç eksilmesin. Canım sevgilim varlığın beni dünyanın en şanslı insanı yapıyor. Sen olduğun için öyle şanslı hissediyorum ki kendimi seni çok seviyorum bu şansı ömrüm boyunca hiç kaybetmek istemiyorum. Birlikte yaşlanabileceğimiz senelere yıldönümümüz kutlu olsun.

Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce kez teşekkür etsem az. Bana yaşattığın bu güzel duygulara minnettarım. En güzel zamanlarımın en güzel şahidi hiç ayrılmayalım hep bir olalım seni çok seviyorum. Nice mutlu sevgi dolu senelerimize

Geride bıraktığımız bu koca yılda ilk günkü heyecanı yaşatmayı başaran canım sevgilim biz bir olduğumuz sürece hep en güzel anları yaşayabileceğimizi biliyorum. Kötü zamanlarımız olacak olsa bile birbirimize olan sevgimiz ile en güzel şekilde zor zamanları atlatabileceğimizi biliyorum. Mutlu yıllarımız olsun.

.

Yıldönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamı Kapat