Veda Sözleri

Veda sözleri yazımızda, sevdiğinizden ayrılırken veya ayrıldıktan sonra gönderip, söyleyebileceğiniz veda sözleri paylaştık. En anlamlı elveda sözleri ile duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

Veda Sözleri

Ayrılırken, sakinleştirmeye çalışan taraf, ayrılmak isteyen taraftır.

Ayrılık benden, mutluluğumu, umutlarımı ve hayallerimi götürdü. Şimdi nefes alıyorum, ama sanki yaşamıyorum.

Sakın ağlama gidenin ardından, biten bitmiş işte. Bugünlerde Leyla ile Mecnun değil kimse.

Üç gün sevip sonra terk edenleri, ileri de bir gün bile sevemeyecekler. Mum yakıp, deli gibi sevilmeyi özleyecekler.

O git dedi, bitsin dedi. İşte ben orada bittim. Dilim tutuldu, tek kelime edemedim.

> Ayrılık sözleri < yazımıza göz atabilirsiniz.

Adam öldürmek için senin silah almana gerek yok, tek hoşça kal deyişinle beni öldürdün zaten.

Severek ayrılanlardan diyelim biz birbirimize. Kim bilir belki yine kavuşuruz, günün birinde.

Senden ayrılmakla, sana olan sevgim bitti sanma. Aşkım benden de büyüktür bunu hiç unutma.

Sen gittikten sonra çok denedim içimdeki seni öldürmeyi. Özür dilerim sevgili, bugün son tetiği çektim ve sen bittin. Bundan sonra başka hikayelerin ve başka filmlerin kahramanı olma vakti.

Ayrılığın bedelini en çok ben sevdiğim için ödüyorum. Bu adil mi hiç, sana soruyorum.

Bu şehirde kaç sokak, kaç lamba var hepsini iyi biliyorum. Sen benden gittiğinden beri ben her sokakta seni arıyorum.

Tamam git, ama ne olur geri gel. Ben ölmeden, içimde ki bu aşkın sönmeden.

Sen benden gittiğin için ardan ağlayacağım sanma. Ben çok az yas tutarım bunu unutma. Ben gitmedim senden sen gittin, yolun açık olsun. Bitti dediğin anda bittin.

Anladım ki, hiçbir zaman sen gibi olmayacak kimse. Senin gibi bakmayacak, dokunmayacak. Ama yüreğimde ki bu kor ateşi tekrar yakmak istersen, çabuk ol sevgili. Korun üstüne su dökmeden gel geri.

Bu şehirden giderken bir de içinde beni bıraktın. Her gün hayalet sokaklarında dolanıyorum. Tek hayalim var, senin bana koşarak dönmeni bekliyorum.

Acıdı için şimdi söyle? Bensiz mutlu olabildin mi? Kim sevecek benim yerime seni delicesine. Hiç benim gibisini bulabildin mi?

Yüreğimin derinlerinde bir yerdesin. Sana doğru koşmak istiyorum. Ama sen çoktan gitmişsin. Arkandan anca el sallıyorum.

Sen giderken öyle paramparça bıraktın ki beni ağlayamadım. Çünkü sen benim göz yaşlarımın tek damlasına bile değmeyecek karakterde bir insansın. Gidişinle bunu daha iyi anladım.

Elveda Sözleri

En anlamlı elveda sözlerini bu bölümde bulabilirsiniz.

Neyine yetmedim, başkaları sana ne verdi de ben vermedim? Kim seni benim kadar sevdi? Kim her gece başını yastığa koyduğunda seni görme hayaliyle uyudu? Kim öpecek seni bundan sonra? Madem gidiyorsun. Şunların cevaplarını ver de öyle git. Öyle git de aklımda sen, kalbimde de külün kalmasın.

Sen çok kötü bir insanmışsın. Yüreğime önce şevkatle sevdalarını ektin. Daha sonra da ayrılık biçtin. Şimdi paramparçayım. Gel topla beni. Seninle beraber doğrulayım.

Sen asla üzülme, kırılma. Gidiyorsun ya, bundan önce de ben çektim tüm acılarımı. Yine ben çekerim hiç arkada kalanları düşünme.

Teşekkür ederim. Seni sevdiğimden beri, her acıyı tattım. Mutluluğu da gördüm. Mutsuzluğu da. Seni de yaşadım, sensizliği de. Sen gidiyorsun ya, alışmamı asla benden bekleme.

Senin gidişinin arkadan ben sensizliğine ağlıyorum. Sen ise bensizliğe seviniyorsun. Gün gelir sevgilim, bir gün sende benim gibi olursun. Bu ahlarımı hiç unutma. Şimdi uğurlar olsun.

> Ayrılık mesajları < yazımız için tıklayın.

Sen beni kırıp, gitmeseydin. Beni öylesine terk etmeseydin. Senin uğruna fedaydım. Seninle yaşlanıp, anca seninle ölürdüm. Şimdi bana ne yaptın. Bir de gel benim gözümden bak. Beni ne halde bıraktın. Çok mutluysan al bir de kına yak.

Çocuklar ağlar oyuncaklarını kaybettiklerinde. Ben seni kaybettiğimde ağlayamam. Ama sanma ki hiç yanmam. Yanarım yanarım, da acımı seninle asla paylaşmam.

.

Şimdi gidiyorsun ya, git. Ama dönme arkana. Sakın anma adımı bir yerde. Sorma beni insanlara. Bitti de, yapamadım ben adam gibi duramadım de. Giderken duramadın ama gittiğin de dik dur be.

Kahrolsun sensiz olan her saate, sen beni görme ağladığımı. Gittin ya şimdi bir de, tahmin et sensiz nasıl cayır cayır yandığımı.

Umut, seninle bir şeyleri paylaşmaktı. Buğulu gözlerinde umudu yakalamaktı. Sen benim tüm umutlarımı ve hayallerimi giderken bir kağıt gibi yaktın.

Senin yokluğunda cehennem içerisindeyim sanki. Kalbim de yüreğim de yanıyor. Gitme bir yerlere, sensiz içim kan ağlıyor.

Ölmek bu dünyadan yok olup gitmek diyorlar. Hayır sevgilim, asıl ölmek sensiz yaşamaktır, bunu asla bilmiyorlar.

Sen beni yaka yaka hayatımdan geçip gittin. Sen küllerimi yerlere savururken, ben seni hiç olmayacak yerlere ektim.

Sen benim seni nasıl sevdiğimi iyi bilirsin. Senin için nasıl yandığımı da. Kelimelere gerek yok. Gözlerime bakınca anlarsın. Yüreğimin seninle çarptığını, nefesimin nefesin olduğunu bilirsin. Ama yok yine de bitsin bu ilişki gitsin diyorsan, sen bilirsin.

Tabak nasıl kırıldığında yerine gelmiyorsa, dal nasıl kırıldığından tekrar dal olmuyorsa, sen de benden özür dilediğinde yine eski ben olamam. Bu nu hiç unutma.

Hayatta asıl üç yanlış yaptım. Tek doğrum ise seni sevmek oldu. Ama işe bak unutmuşum. Tek doğru götürüyor üç yanlışı.

Veda sözleri yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için bizi takip edin.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.