Üzgün Sözler

Üzgün sözler yazımızda en içten üzgün sözler, üzgünlüğünüzü dile getirebileceğiniz anlamlı üzgün sözler bulabilir ve üzüntülü anlarınızda paylaşabilirsiniz.

Üzgün Sözler

Unutmak öyle sanıldığı gibi kolay olmuyor dostum. İnan o kadar çok çaba gösterdim ki, bunu anlatmam bile bir ömür alabilir.

Şimdi gidiyorsun benden uzaklaşıyorsun. Ne olacak biliyor musun? Bu andan itibaren artık herkes senin gibi gülecek, senin gibi bana bakacak.

Vedalar, özellikle sevdiğine olan vedalar insanın canını acıtabilir. Ama bu bazen gereklidir.

Yalnızlık ban sürgün olmuş, kimse yanımdan alamıyor. Beni herkes hep benimle bırakmayı tercih ediyor.

Erkeklerin ağlamadığı yalanını kim ortaya attı bilmiyorum ama ben sen her aklıma geldiğinde gözlerim doluyor. Geçirdiğimiz mutlu günlerin bir daha gelmeyeceğini bilerek hem de. Çünkü sen eğer bu hayatta olsaydın beni asla bırakmazdın.

En anlamlı >ayrılık sözleri< için tıklayın.

Üzüntüyü tadan kişi, acıyı içine çeker. Mutluluğun kıymetini çok daha iyi anlar. İnsanları üzmez kendisi gibi üzülmesini istemez.

Bana hep üzülme dediler dostlarım, ama neden bu dostlarım ona üzme demeyi ihmal etmediler.

Büyük hayaller hep, büyük acılardan sonra gerçekleşir. Siz acınızı içinize çekerek doyasıya yaşayın. Sonra zaten hayatın hediyesini alacaksınız.

Demlikteki çay gibiyim, altımı kapattılar. Soğumaya bıraktılar, ne kimse gelip benden içiyor ne de, kimse, içimi döküyor. Acılaşıp duruyorum günden güne.

Bir insan seni bıraktığında eğer sana büyük acılar verecekse, onu kendin gibi sahiplenme hiçbir zaman.

İçime çektiğim her nefes beni daha da nefessiz bırakıyor. Sensizliği daha da kabulleniyorum. İşte bu hayatta bana verilmiş en büyük acıların en başında geliyor.

Geceleri seni düşlüyorum. Bıraktığın günün acısını, birlikte geçirdiğimiz güzel günler ile telafi etmeye çalışıyorum. Sen bir ömür benim hayallerimin kadını olmaya devam edeceksin.

Bu hayatta hiç üzülmemek istiyorsanız, hiç kimseyi sevmeyeceksiniz.

Üzüntülü Sözler

Yalanlar ile kurulmuştu bizim ilişkimiz. Düşlerimiz bozdu sevgimizi. İkimizin de ayrı yalanları ayrı düşleri vardı.  Artık sen dahil hiçbiri yok.

Sonunun mutlu bitmeyeceğini belki ikimizde biliyorduk, ama yine dayanamadık birbirimize, ölümüne sevdik. Evet ben artık bir ölüyüm şimdi. İşte senin gidişin de bu yüzden oldu.

Sözlerimin kifayetsiz kaldığı bu anlarda, sana bakışlarım ile bir şeyler anlatma çabası içine girerdim ama artık bu bakışlarıma cevap verebilecek bir göz yok karşımda.

“Baloncuyu da, çok balonu olduğu için dünyanın en mutlu insanı sanırdım.”

“Aşkın bu kadar basitleştirildiği bir dönemde yaşamak beni üzüyor.”

“Eğer Birine gerçekten aşıksanız; “O yanımda yok” yada “O beni seçmedi” diye üzülmüyor, “Hala hayatta ve nefes alıyor”diye seviniyor oluyorsunuz.”

“-Üzgünüm. -Bende yorgunum, kırgınım. -Ama yaşıyoruz. -Belli olmaz. Dedi çocuk, belli olmaz.”

En güzel >damar sözler< için tıklayın.

“Ne olursun bir başkasına gitmesin diye oturup Allah’a yalvardığım gecelerim var benim .”

“Ben hep yanındaydım ama sen sadece görmek istediğin zaman bana baktın.”

“Benim de, yalnızlık da boğulduğum zamanlar oldu ve kimse elimden tutup kurtarmadı. Herkes de düştüğü gibi kurtulsun yalnızlığından.”

“Güzel gözlerin var ama çok ağlamış gibisin.”

“Kırgınlık üzüntüye pay bırakmaktır. Kendini iyileşebilir görerek iyileşmek için çaba göstermektir. Kırıldığın kişiden vazgeçememektir. Ben sana kırgınım.”

“Gülüşlerimiz acıyla sınandı.”

.

“Unutulmuş çiçekler kadar küskünüm.”

“Şu anda üzgün olan birileri var mı? Yanlız olmadığımı bilmeye ihtiyacım var.”

“Kalbimin sokağına adımını atmayan adamı, sokak sokak takip ettim.”

“üzgünüm. fazlasıyla üzgünüm. ama yorgun bilsinler.”

“Kimsenin öldüğü yok, yaşadığı da. Herkes biraz var, o kadar.”

“Kendimle gurur duyuyorum, bu kadar yorgun olmama rağmen hâlâ çok güçlü gibi duruyorum.”

“Oturdum balkon kenarına, rüzgarın dağıtmasına izin verdiğim saçlarımın arasına daldırdım ellerimi.şu parmaklarının arasında gezinmeyen saçlarım.o an gözüme beni çirkin yapan tek kusurdu.günlerdir huysuzum, huzursuzum.üstüne alın diye demiyorum bak inan.ama olmadığın her pervaz, yürümediğin her sokak, bak şu oturmadığın bank bile küsmüş sana.bu sana veda farzet. hissetmediğin bir kadının sana söylediği kelime yığını. bedenim acıyı seviyor.ben bu dipte debelenmeye alışmışım.benim içimde bi dolu yangın var senin harladığın. Seni ben ev biliyorken senin binanı şimdi mühürlettirmek neden? zaten sende o binaya misafir bellemiştin. binlerce kaybettiğim tozlu enkazdan birisin.ama yinede içimden gidemiyorsun. seninle tekrar bakmayacağız göğe. sesinle çarpmayacak bu kalbim.ruhumu bir silahın namlusuna hedef gösterdin. karşıma geçtin ve güldüğün an tetiğe bastığını ben bilemedim . üzgünüm ben bir beton parçası değilim, parçalamak için kullanacağın yığın olamam.”

Bu yazımızda üzüntülü anlarınızda paylaşabileceğiniz üzgün sözler paylaştık. Daha fazlası için bizi takip edin.

BU YAZIYI PAYLAŞ:
BİZİ TAKİP EDİN
  1. Holida Holida 15 Kasım 2019

    Uzgunum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.