sevgiliye uzun iyi geceler mesajları

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları

İyi geceler iki kelimeye sığdırılmayacak kadar anlamlı olmalı bazen, hele ki bu sevgiliye gönderilen bir iyi geceler mesajı ise romantik ve anlamlı olmalı. Sevgiliye romantik, anlamlı ve uzun iyi geceler mesajları için en doğru adrestesiniz. Sizlere sevgiliye uzun iyi geceler mesajları yazımızda birbirinden uzun iyi geceler sözleri ile baş başa bırakıyoruz.

Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları

Yanımda uyu isterim bir tek, son nefesimi verene kadar hiçbir şey yapmadan senin uyuyuşunu seyredebilirim bir tanem. Sen uyduğunda saçlarınla oynarım mesela, yüzünü okşarım. Gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam. O an dünyada seni seyretmekten daha şahane daha önemli hiçbir şey yokmuş benzer biçimde. Nefes alıp verişini dinlerim. Öyle rahat uyurum ki; mutluluktan kalbim duracak şeklinde olur. Sen göğsümde uyurken izlenen filmlerin hepsi güzel mesela.  Arka fonda senin nefesini dinleyerek film izlemek, sonra o huzurun içinde uyumak. Hep söylerim sana nefesin bana huzur veriyor diye aşkım. Bir tek bir ömür yanımda uyumanı isterim. Yanımda uyu ki o rahat nefesini dinleyebileyim. Yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim. Bir tek yanımda uyu bir ömür.

Beni gaslımün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu.  Bi evimiz olsa seninle.  O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak birlikte. O mutfak makarna değil, rahatlık koksa fakat. Birlikte film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak ,sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Dudakların bir kere daha benim olsa,. İspatlarcasına bu aitliği. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. Adım atmaya üşeniyorum desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? Bence olurdu.

Yalnız birkaç dakikalık notalar topluluğuydu, beni zamanda yolculuğa çıkaran. Minik bir merhabanın başlattığı serüvende, yolun sonunun nereye gideceğini bilmediğimiz fakat daha iyi günleri ümit ettiğimiz zamanlardı. Bir gece vaktiydi. Pencereden, sonbaharda yolunu kaybetmiş soğuk bir rüzgar geliyor. Yazın bunaltıcı sıcağından yanan bedenlerimize cennetten bir mükafaat gibiydi. Bu şekilde demiştin seni oysa senin gülüşündü bana göre cennetten gelen armağan. Çok tuhaf diye düşünmeye başlamıştım sen bilgisayarda şarkı ararken. İnsanların aşk dediği şey değildi sana karşı hissettiğim. Evet, aşık olduğum anlamış olur vardı sana fakat o an hissettiğim aşktan daha değişiydi. Fazlaydı. Yanında olmanın verdiği o kendinden eminlik, doğru yerdeyim ben dedirten his… tarif edemiyorum. Fakat anlatsam sana, anlardın beni. Şarkıyı açtın. Bir masa lambasının loş ışığı aydınlatıyordu odayı bir tek. Pencerenin yanına oturmuş seni izliyordum. Saçlarını başının üzerinde topladın. Birkaç tel isyan edercesine düşüyordu omuzlarına ve sen umursamıyor gibiydin onları. Gitmek istiyorlarsa giderler… Dans etmeye başladın yavaşça. Üzerinde bol miktarda bir tişört, altında ise bir şort. Bu halinle bile görkemli görünüyordun. Kalkıp yanına geldim yavaşça ve sarıldım. Saçlarının kokusu, bir defa daha doğru yerde olduğumu hissettirdi bana. Notalara teslim etmiştik kendimizi. Şarkı sona erdi. Başını kaldırdın ve “Seni seviyorum” dedin.

Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldürmüş olduğun süre bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni çevreında.

Sevgiliye Romantik İyi Geceler Mesajları

Kalbin aşkla dolması ne demek ben seninle öğrendim, gırtlağıma kadar gam değil, sen doluyum. Ne derdim kalıyor sen olunca, ne beynimi kemiren müebbet duygular. Senin varlığın beni dertelerden azat ediyor sevgili. Senin olmadığın bir güne girmek dahi istemiyorum. Yokluğunla sınanmak yerine varlığın için ölmek istiyorum.

Her yeni günle başlamak sana onlarca defa kere ve hiç bıkmadan. Okuduğun tüm şiirleri ezberlemek ve her okuduğunda eşlik etmek sana. Geçtiğin yerleri geçip yoluna güller dökmek veya. Kim bilir belki yürümüş olduğun yollar için yürümek sonsuza dek… Söyleki sevgili bunlar aşık hallerim mi, aşka bahane olan şeyler mi?

>Sevgiliye uzun mesajlar< yazımızdaki sözlerle de uzun iyi geceler dileyebilirsiniz.

Kelimelerim anlam ifade etmeyen gelmesin kimseye, içinde en büyük Sevda’m en büyük mutluluğum ve en büyük acım var. Kelimelerim anlam ifade etmeyen gelmesin hiç kimseye, Sevgi’yi askı acıyı mısralarımla anlatabiliyorum, yazdıkça her kelimem acı veriyor bana, senin yanımda yokluğundan acılarımı mısralarıma anlatıyorum, Yazdıkça daha çok dibe batıyorum, kayboluyorum her kelimede, bir tek bakıyorum uzaktan ve sessiz bir şekilde, hayatım sen yokken ne kadar anlamsız olduğunu anlıyorum, günler geçtikçe acılarım beni kaybediyor, yok oluyorum ben seni yalnız kelimelerimle seviyorum, bir tek yazıyorum, sadece kelimelerim anlıyor beni, biliyorum bir gün onlar da beni terk edecekler senin yaptığın benzer biçimde, işte ben o vakit yok olurum.

Sana olan aşkıma şahit olan şu zifiri karanlıktır, bu karanlığın içindeki gece de bizimle beraber uyuyacaktır. Saatler geçecek ve güneş egemen olacak yine dünyaya. O zamana kadar buluşacağız rüyalarda. İyi geceler sevgilim.

İyi geceler denmediği için kötü geçen geceler olmasın diye; iyi gecelerin hepsi senin olsun aşkım! Gözlerini usulca kapat ve düşüncende yalnız yeni bir güne selam diyebilmek olsun. Tatlı uykular.

Yaşamayı seviyorsam içinde sen olduğun içindir. Geceleri uyuyabiliyorsam sabaha senin hayalinle uyanacağım içindir. Gözlerimizi yavaşça kapatmış olalım ve sabaha ulaşabilmek için uykuya dalalım. İyi geceler…

Her gece senin var bulunduğunu bilerek mutlulukla başımı yastığıma koyuyorum. Uykumun içine doğacağın anı bekliyorum bir de, adına rüya diyelim diye… En güzel rüyalar seninle olsun, uykun huzurlu ve rahat olsun bir tanem.

Karanlık erişince geceyle beraber, gözlerin kapanabilir uykusuzluğa. Seni karanlıklardan alıp yıldızlara emanet veriyorum, gözlerimin yakınında değilsin belki fakat kalbimin orta yerindesin bunu hep hatırla. İyi geceler canım.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü yalnız seninle bu can var olur. Şimdi gene seni düşünerek yatıyorum tanrı refah versin.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Sevgiliye Anlamlı İyi Geceler Mesajları

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler her şeyim!

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin gene suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye karşın dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…

Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler..

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum fakat seni seviyorum, ne olur yuvana dön..

Gece olması mesele değilde, yatar yatmaz sabah oluyo ya ona sinir oluyorum.. Uzatmaları da yok

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; işte onlar olmasın diye buraya bi “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın … İnsanlık Ölmedi.. 🙂

Günün birinde yaşam seni boş verirse ve yüreğin sana sadece bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Uykuya dalmadan önce aklında ne olursa rüyanda da o olurmuş. Öyle söyler insanlar. Yalnız aklımda değil tüm var oluşumda sadece senin eserin var sevgilim. Rüya, gerçek nedir bilmiyorum. Ben doyamadan seni yaşıyorum. İyi geceler…

Gece gene kuşanmış siyah elbisesini, yıldızları saçına takmış bir toka şeklinde. Bütün bu güzelliğe bakarak seni düşünüyorum saatler boyu. Sabaha kadar gözüme uyku girmeden hayal edeceğim güzel ruhunu. Tatlı rüyalar bir tanem.

.

Nedir bu gece bilir misin? Gece; kendinle sadece kalıp gönlünle dertleştiğin, saatler boyunca ağlamamak için kendini zor zapt ettiğin, sabahı görebilmek için beklediğin ayrı bir dünyadır. Benim dünyamda gecenin yeri varsa, senin yerin bütün bir evren kadar. İyi gecelerin olsun canım.

Dün yıldızlara baktım bir ihtimal seni görürüm diye. Sadece aslabir yıldız senin kadar parlayamaz semande. Anlamış oldum ki ben uyuduğum vakit görüşeceğiz seninle cennet diyarlardan hayallerde. İyi geceler sevgilim.

Batan yalnız güneştir, sevdam değil. Güneş de aslına bakarsanız yine doğmayacak mı? Her şeyin bir süreı var, sevgimin vakitı bütün mümkünlıkların üzerinde sevgilim. Yalnız bu geceyi değil, var olacağımız bütün geceler sana armağan olsun. İyi uykular canım.

Gözlerine değmeyecekse gözlerim, ellerine ulaşmayacaksa ellerim, kalbinde yer bulamayacaksa sevgim, ne anlamı kalır bu gecelerin? Benim için gece, sana ulaşmayı beklemek demektir. Ulaşılmaz denilen her şeyi birer birer geçiyorum sevgilim.

İnsanın hayatta bir anlamı olmalı. Kendine bir anlam yükleyebilmesi için bulutları örnek almalı. Yağmur yüklü bulutlar gibiyim seninle, yüklendim aşkını gönlüme. Uyurken beni düşle, çünkü benim düşüm de gerçeğim de sadece senin kalbinde.

Yaşamak isterim seni sonun kadar. Nefesinde ısınmak isterim gecenin soğuğunda. Buz tutsa da yatağım, biliyorum ki senin düşün bile ısıtır gönlümü ansızın. Bu nedenle rüyalarımda yüzümde gülücükler sona erer. İyi gecelerimiz olsun hep birlikte bir tanem.

Sevgiliye İyi Geceler Sözler

Şimdi birbirimizden uzağız, ayrı yataklarda aynı düşü görmeye çalışıyoruz. Mesafelere aklını fazla takma, mesafeler var ise onları aşmak içindir. İnanıyorum ki; sabah nasıl doğuyorsa her şeye karşın, ben de sana doğacağım gönlümden. Tatlı rüyalar…

Bir gece kuşu benzer biçimde uçsam gelsem yanına… Pencerenden senin uyumanı izlesem geçen saatlere aldırmadan… Sabah olunca uyandırsam seni koynuna sokularak… Gecen güzel geçsin, iyi uykular canım. Ben seni izliyor olacağım.

Aniden irkildim ve uyandım. Yastığım ıslanmış ağlamaktan. Gözyaşımın son damlasını süzülmeden tuttum yanaklarımdan. Sensiz geçen her gece bir kabusa dönüşüyor benim için, kabuslardan korkup hayaline sarılıyorum sevgilim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü yalnız seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum tanrı refah versin.

Rüyaların en güzelini görürken tanrı’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini vakit ise sensiz dakikaları gdolayır ama hiçbir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar tanrı rahatlık versin.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Bu gece tüm sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular…

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan benzer biçimde korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve rahat uyu diye bu bildiriı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Sevgiliye Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana…

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler aşkitoma…

Bir yakarma gönderiyorum tanrı’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni keyfiyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler…

Tatlı rüyalar sevgilim. şu demek oluyor ki benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum. Öpüyorum en tatlı yerinden…

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret yaşamım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin sebebi buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle…

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar…

Birden uyandım doğruldum yatağımda yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan, bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle, iyi akşamlar sana kâbusum oldu sensiz geceler artık bana…

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin ben de gönderiyorum canım sana öptüm biriciğim iyi akşamlar sana…

Sevgilinize, hayatınıza anlam verene gönderebileceğiniz birbirinden etkisi altına alan ve güzel iyi geceler bildiriı seçeneklerini sizler için derledik. Sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel iyi geceler bildiriından birini seçebilirsiniz;

Yaşamın çıkmaz sokaklarında yürürken, Bir kuyruklu yıldıza çarpmaktır aşk. Söylendikçe bizim olan bir şarkıdır. Tene dağılan mıknatıstır. İsteğin masalıdır. En derin kuyumuza düşen kemandır. Dikey bir şiirdir bütün kuşları aynı anda havalandıran ve tüm uykusuzları bir an önce rüyalarında bile görmek için uykuya daldırandır AŞK. İyi geceler biriciğim.

Nasıl deniz kumsaldaki kum tanelerini götürüyorsa, zaman da sensiz dakikaları gdolayıyor. Fakat hiçbir şey sana olan kalbimdeki sevgini götüremez canım. İyi geceler, tatlı rüyalar. Tanrı huzur versin.

Bu gece sevdiklerin yanında… Tek seni ölesiye seven senden uzakta… sadece senin için canını bile verebilecek uykusuz… Senin adını CAN koydum. Seni CANIMA koydum. İyi uykular cananım…

Seni çok seviyorum gülüm. Sana gönderdiğim, sevgimi al üstüne ört. Seni tüm gece boyunca hem ısıtır hem de korur meleğim. İyi geceler aşkım.

Sitemim sensiz geçen gecelerime, ben seni düşünmekten uyuyamazken… Sen rahat ve rahat uyu diye bu bildiriı gönderiyorum meleğim. İyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Sevgiliye kısa bir iyi geceler mesajı atmaktansa şöyle up uzun bir iyi geceler mesajı atmak daha etkili olacaktır. Bu durumalarda yazımızdaki sevgiliye uzun iyi geceler mesajları gönderebilirsiniz.

58 thoughts on “Sevgiliye Uzun İyi Geceler Mesajları”

 1. Nedir bu gece bilir misin? Gece; kendinle sadece kalıp gönlünle dertleştiğin, saatler boyunca ağlamamak için kendini zor zapt ettiğin, sabahı görebilmek için beklediğin ayrı bir dünyadır. Benim dünyamda gecenin yeri varsa, senin yerin bütün bir evren kadar. İyi gecelerin olsun canım.

 2. Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz ağlamaktan yorulmuştum. Kalbim acıyodu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum da, kendime bile itiraf edemediklerimi şimdi ediyorum. Seni düşünmüştüm hep. Acaba tekrar karşılaşır mıyız ? Bana öyle bakar mı yine ? Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Yeni yeni farkediyorum bunu. Kader diyorum ya, nasıl da seni bana getirir. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 02 Aralık’tan öncesi yok bende. Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Bak saçlarımla oynanmasından çok hoşlanırım ama sadece sen oynarsan başkası el bile süremez. Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın. Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Tek sırdaşım O benim. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Tüm yıldızları hediye ediyorum sana. Başak takım yıldızı en sevdiğim. Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim ? Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. Sen şimdi huzurlu huzurlu uyu sevgilim. Alnindan öptüğümü hisset. Rüyalarında buluşmayı diliyorum..! ♡

  1. Sevgilime iyi geceler mesajı atcam aklıma h birişey gelmiyor hafif uzun birşey yazıp Banada atarmısın kardeşim

  1. Arkadaşlar önce şunu belirteyim ki bu arkadaşımız dürüst olmak gerekirse benim naçizane görüşüm tabi ki .Benim bakış açımdan farklı düşünen kimseyi rencide etmeden önemli bir konuya değinmek isterim. Ama bu konuyu farklı bir bakış açısı ile değinmeye çalışarak ve benim gibi her birinizin geçerlilik fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söyleyeceğimi unuttuğumu düşünüyorum

 3. Şimdi yatıyorum sevgili;
  Yeni bir günün ilk saniyesinden,
  Son saniyesine kadar seni sevdim,
  Ve yine yeni bir günün ilk saniyesinden son saniyesine doğru yola koyuldum…
  Sana aşığım?
  Sana muhtacım?
  Sensiz herşey eksik?
  Seninle herşey tamam ?
  Seni çok seviyorum ?
  Hep de seveceğim?
  İyi geceler AŞK❤

 4. Gözlerindeki ışıkla aydınlanıyor içim. Bir tek sen bakınca güneş görüyor odalarım. Sen ağlayınca sel basıyor ciğerlerime, nefes almıyorum. Güldürmüş olduğun süre bahar çiçekleri açıyor birden ayak uçlarımda, buram buram aşk kokuyor. Sen nefes aldıkça dönüyor dünya, ekseni çevremde sen yoksan bende yokum günüm güldüğün zaman başlıyor sevgilim sen git dünyayı versinler senden sonra aleve seni seviyorum iyi uykular

 5. Sen Benim Canımsın aldığım Nefesimsin?Aklımı Başımdan Alan Kızsın?Mutluluk Sebebim Dert ortağım ?Benim Bebeğim?Balımm ?Sevgilim?Hatunum ?Herşeyimm ?CanımaCankatanım❤️

 6. ❤️❤️❤️❤️

  İnsan hiç sese aşık olur mu ?❤️
  Yada ;
  bir çift aşkla bakan göze ??
  Yüzünde oluşan tebessüme ☺️
  Yada ;
  Bir gülüşe ?
  Her anıyla huzur verir mi bir insan bir insana?
  Her aklına gelişi içinde kelebekler uçurur mu ??
  Hiç aklımdan gitmeyişi bile hoşuna gider mi ?
  Dinlediği her müzik ona yazılmış gibi hisseder mi ?
  Özlediğinde gözünden akan yaş olur mu mesela ?
  Hastayken endişe eder mi onun iÇin ?
  O üzülünce üzülür mü insan ?
  O mutlu olunca musmutlu olur mu?
  Hepsini tattım seninle birlikte sevdam ❤️❤️
  ❗️sesine aşık oldum her hatunum diyişinde ❤️
  ❗️her zaman aşkla bakışına aşık oldum ❤️
  ❗️yüzündeki ufak gülümsemene vuruldum ❤️
  ❗️ her gülüşün ömrüme ömür kattı ❤️
  ❗️yanımda olduğun her an dünyanın en huzurlu yerinde hissettim ben kendimi ❤️
  ❗️aklıma gelişini hiç gitmeyişini sevdim içimde kelebekler uçurmana aşık oldum ❤️
  ❗️dinlediğim müzikte bile ben seni buldum ❤️
  ❗️çok özlediğimde gözümden akan yaş oldun ❤️
  ❗️hastayken yanına olamayışım. Endişelenmeme üzülmeme neden oldu ❤️
  ❗️ sen üzüldün benim içim eridi ❤️
  ❗️her mutlu oluşun beni daha da mutlu etti kahkahalarını duymak tekrar tekrar yaşama sebebim olduğunu hatırlattı bana ❤️
  Her anım her saatim her dakikam sensin benim ömrümsün seni sevmekten vazgeçersem ömrüm kurusun ❤️❤️❤️ iyi geceler herşeyim tatlı rüyalar seni çok seviyorum ❤️❤️

 7. SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM iyiki varsın Rabbime sonsuz şükürler olsun sensiz günüm gecem olmasın hep benim ol benimle ol kurban olduğum Seni bana yar edene hayırlı geceler dünyalar tatlısı Gül kokulu bahçem

 8. Bebeğim ne güzel uyuyorsun sen öyle ya inan seni şuan kaldırmak ve o güzel’mi güzel sesini çok duymak istiyorum ama bir yandanda öyle tatlı öyle güzel uyuyorsun ki o yıldız gibi gözlerine kıyıp kaldırmak istemiyorum ❤️
  Bir yandan senin o gözlerini uyurken öpmek istiyorum ama diğer yandan uyanırsın diye korkuyorum aşk ? Ben sana öyle hasret kalmışımki senin yanından bir saniye bile ayrılmak istemiyorum ? O ellerin yokmu ellerin inan yıldızım benim, hiç bırakmak istemiyorum en sevdiğim kokuyuda sen biliyorsun aşkım boynundaki o kokun beni benden alan tek şey dicem ama tek o değil bide nefesin var canımı alıyorlar sanki o nefesini içime çektikçe cennet kokuyor bir yandanda o nefesin? seni bir yandan dudağından öpmek istiyorum ama korkuyorum öpersem kızarsın diye? bir kızın en güzel çeyizi sonuçta öpülmemiş dudaklarıdır derler ama zaten sen benim hayatımdaki tek Ceyizim tek varlığım tek canım ve tek sonsuzum olan kişisin sevdiğim . Bide gamzelerin var çok hoşlandığım içimin gittiği gamzelerin ben o gamzelerin içinde uyurum Sonsuzum ❣️Zaten gözlerine bir dicek kelime bulamıyorum ay’dan daha aydınlık yıldızdan dha parlak gözlerin benim sana ömrümün sonuna kadar baktığımda hep öyle parlasın o gözlerin ? Seni nasıl sevdiğimi gerçekten anlatamıyorum o hissin anlatılacağı bir cümleler kelimeler bulamıyorum süreli anlatmak istiyorum ama seni seviyorum hayatımın anlamı demekten başka birşey gelmiyor aklıma hayatımın anlamı diyorum seni sevdiğimi daha nasıl anlatabilirimki Sonsuzum ❤️ sana bugün dediğim gibi seni bir serçenin gözyaşı kadar seviyorum dedim ? belki bu nasıl iltifat demişsindir ama serçeler ağladıkları zaman ölürler ben seni öyle seviyorum aşk kokulum benim.?Ben senle olduğum her saniye her salise mutlu oluyorum sende oluyorsun biliyorum bu mutluluk ben ölene kadar daima seninle olduğum sürece bitmeyecek inan öldükten sonrada bitmesini hiç istemem.? Aklımdan daha çok cümleler kelimeler geçiyor ama dile getiremiyorum çünkü benim sevgim sana anlatmayla bitecek kadar basit bir Sevgi değil gülüm ❣️ Bazen geceleri balkona çıkarım ve tek baktığım yerde gökyüzündeki yıldızlar olur ve ben her baktığımda o Gök yüzünden bir yıldız kayar bende her yıldız kaydığında tuttuğum tek dilektin ve dileğim kabul oldu Allaha şükürler olsun. Allah’ım bizim mutluluğumuzu bozanlara izin vermesin ❣️ Aşkım benim iyiki hayatımdasın ve hep hayatımda olacaksin ölene kadar ❣️iyiki sevmişim seni ❣️ iyiki seni kazanmaya bu kadar yıl uğraşmışım ❣️ sen benim iyikilerime sığmayacak kadar seviyorum ? Ben her daim yanındayım ve hiç bir Yere hiç bir kokuya ihtiyacım yok olmayacakta sende benim her daim yanında olduğunu biliyorum ?
  ♥️Seni çok ama çok seviyorum aşkım ♥️ iyiki annen seni dünyaya getirmiş iyiki o gün karşı karşıya geldik. Huzur kaynağım, her bir şeyim Seninle sonsuz olmak dileğiyle ❣️ tatlı rüyalar dilerim prensesim ben hala uymayıp seni düşünen o deli oğlanınım? iyi uykular dilerim❤️
  ?Seviyorum Seni balllll?

 9. Şimdi nerden başlasam bilmiyorum. Hayatımda hep bir eksiklik vardı. Mutsuzluk sanki ruhumu esir almış gibiydi. Her gün sebepsiz yere ağlamaktan yorulmuştum. Kalbim acıyodu. Gözlerim dünyadaki güzellikleri görmüyodu. Şarkılar hiçbir anlam ifade etmiyodu. Şarkı söylemek bile içimden gelmiyodu. Ta ki sen gelene kadar. Sen geldin sanki boğulduğum dalgalı sular duruldu. Karanlık dünyama ışık saçtın. Yeniden hayal kurmaya başladım. Yeniden ben, ben oldum. Hayat insanı yoruyo. Ama ben sen gelince tüm yorgunluğumu unuttum. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyorum da, kendime bile itiraf edemediklerimi şimdi ediyorum. Seni düşünmüştüm hep. Acaba tekrar karşılaşır mıyız ? Bana öyle bakar mı yine ? Gittiğim her yerde seni görmek istemiştim. Yeni yeni farkediyorum bunu. Kader diyorum ya, nasıl da seni bana getirir. Huzurun vücut bulmuş halisin sen. Gözlerin dünyanın en güzel manzarası, sesin dünyanın en güzel müziği gibi. Saatlerce konuş hiç susturmadan dinlerim. Siyahtan başka rengi olmayan ben gökküşağına aşığım şimdi. Bu ne demek biliyo musun ? Mucize. Sen benim en güzel mucizemsin. 3 Eylül’den öncesi yok bende. Dönüm noktam, miladımsın sen. Beni ben yapan, hayatımda gördüğüm en gerçek insansın. Seni hissediyorum. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Bak saçlarımla oynanmasından nefret ederim, dedim ya sen her şeyde istisnasın. Şu yaşıma kadar istisnalara yer vermedim ama sen başkasın. Sen hayatsın. Sen benim Dünya’msın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum Dünya’m. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak… Olsun sevgilim. Seni Ay’a anlatıyorum bu gece. Tek sırdaşım O benim. Seni anlatıp ışığını saçmasını, geceyi gündüz etmesini isticem. Ay’a seslenicem bu gece. Bu geceyi unutulmaz kılıcam… Sabah uyandığında “Seviyorum seni, iyi ki varsın !” de. Duyarım ben. Duymama gerek yok ama, zaten biliyorum. Tüm yıldızları hediye ediyorum sana. Başak takım yıldızı en sevdiğim. Her gördüğünde beni hatırla olur mu sevgilim ? Bir erkek kadının alnından, bir kadın da erkeğin avuç içlerinden öpmeli, demiş şair. Sen şimdi huzurlu huzurlu uyu sevgilim. Avuç içlerini koklayıp öptüğümü hisset. Rüyalarında buluşmayı diliyorum..! ♡

 10. Bana ne iyi geliyor biliyor musun? Sen iyi geliyorsun. Ağrılarımı dindiriyor, yaralarıma merhem oluyorsu. Sen başka bir yerde bulunmayan ilacımsın. Senin sesin, bakışların beni iyileştiriyor. Senin olmadığın an zaman geçmiyor. Gözlerim her yerde seni arıyor, kulaklarım senin sesini duymak için sabırsızlanıyor, burnum kokunu içime çekmek istiyor. Ya ben; beni sorma, ben sensiz olamıyorum ki, sensiz yaşayamıyorum. Sensiz ben gülemiyorum, aklımdaki seni yok sayamıyorum. Sanki kalbim sadece sen varken atıyor. Sanki sadece sen varken nefes alabiliyorum. Ben sensiz yok oluyorum. Ben sensiz kayboluyorum. Sen benden hiç gitme, olur mu birtanem? Hep yanımda ol, benimle ol. Ben başka birşey istemiyorum. Seni çok seviyorum ömrüm❤ iyi geceler, Allaha emanet ol?♥️

 11. Yanımda olmasan da, yanımda olduğunu hissetmek o kadar güven verici ki. Ellerimi tut sıkı sıkı. Saçlarımla oyna, Bak saçlarımla oynanmasından çok hoşlanırım ama sadece sen oynarsan başkası el bile süremez. Sen hayatsın. Sen benim dunyamsın. Ömrümü seninle son bulmaya adadım. Kurumaya yüz tutmuşken ben, su veren sen, bana yeniden yaşama bağlayan sen, hayallerim Sen, adımlarım Sen, aldığım her nefes Sen… Sen iyi ki geldin. Sen iyi ki benimsin. Seni çok seviyorum dünyam. Seni çok seviyorum Mutluluğum. Seni çok seviyorum Huzurum. Seni çok seviyorum ve hiç bıkmadan sıkılmadan sevicem… Öperek uyutmak vardı şimdi seni. Uyurken izlemek, nefesini dinlemek, kalp atışlarını saymak Olsun sevgilim. Yanımda olmasanda hissediyorum Iyi geceler sevdiğim adam ????♥️

 12. Helalim olucak Adam biliyo musun kuran resminle uyuyorum her akşam?. dakiklarca yatakta bakıp hayaller kurup öyle kapatıp uyuyorum?.şimdide uzanmışım sana yazıp fotografina bakıp uycam?. iyiki sevdim seni?.iyiki ben o kadar peşinden koştum?. sen benim hayatımda olduğun her an her saniye ben çok mutluyum? varlığın beni mutlu ediyo?.allah bizim mutluluğumuzu bozanlara izin vermesin inşallah ? her geçen gün kuran? gibi özlüyorum seni❤ iyiki diyorum iyiki benimsin?iyiki hayatıma girdin❤ beni ben yaptin? hergun binlerce kes şükrediyorum allaha iyiki seni bana verdi? yaa kuran ben seni Çokkkk seviyorum yaaa?. ben senin herşeyine kurban olurum güzeLL adam? Rabbim seni bütün kötülüklerden, bütün kötü herşeyden korusun, gün icinde etigim dualar akşama kadar korur seni insallah kurban olduğum❣kurbanın oliyim okanım kendine çok dikkat et? seni her zaman allaha emanet ediyorum??. Seni Sevdiğimi, ve nerede olursan ol hep bekliycegimi sakın unutma tamam mı???.

 13. Hayatım, en güzel yanım acabaaa canımmısınn sen evettt canımsın İYİKİMSİN ?her şey seninle güzel o güzel kahverengi olan gözleirn sıcak bakışların ruhuma işleyen sesin çok çok güzel beee yanımda olduğun için çok teşekkür ederim aşkım her yeni güne senle uyanmak dileğiyle iyi geceler en güzel masalım ?️❤️?

 14. Bana ne iyi geliyor biliyor musun? Sen iyi geliyorsun. Ağrılarımı dindiriyor, yaralarıma merhem oluyorsu. Sen başka bir yerde bulunmayan ilacımsın. Senin sesin, bakışların beni iyileştiriyor. Senin olmadığın an zaman geçmiyor. Gözlerim her yerde seni arıyor, kulaklarım senin sesini duymak için sabırsızlanıyor, burnum kokunu içime çekmek istiyor. Ya ben; beni sorma, ben sensiz olamıyorum ki, sensiz yaşayamıyorum. Sensiz ben gülemiyorum, aklımdaki seni yok sayamıyorum. Sanki kalbim sadece sen varken atıyor. Sanki sadece sen varken nefes alabiliyorum. Ben sensiz yok oluyorum. Ben sensiz kayboluyorum. Sen benden hiç gitme, olur mu birtanem? Hep yanımda ol, benimle ol. Ben başka birşey istemiyorum. Seni çok seviyorum ömrüm❤ (Sen gel 4 sene ayrı kal sonradan tekrar bir araya gel iyiki varsın Sudem♥️)

 15. dildar ?

  Bana ne iyi geliyor biliyor musun? Sen iyi geliyorsun. Ağrılarımı dindiriyor, yaralarıma merhem oluyorsu. Sen başka bir yerde bulunmayan ilacımsın. Senin sesin, bakışların beni iyileştiriyor. Senin olmadığın an zaman geçmiyor. Gözlerim her yerde seni arıyor, kulaklarım senin sesini duymak için sabırsızlanıyor, burnum kokunu içime çekmek istiyor. Ya ben; beni sorma, ben sensiz olamıyorum ki, sensiz yaşayamıyorum. Sensiz ben gülemiyorum, aklımdaki seni yok sayamıyorum. Sanki kalbim sadece sen varken atıyor. Sanki sadece sen varken nefes alabiliyorum. Ben sensiz yok oluyorum. Ben sensiz kayboluyorum. Sen benden hiç gitme, olur mu birtanem? Hep yanımda ol, benimle ol. Ben başka birşey istemiyorum. Seni çok seviyorum ömrüm❤ (Sen gel 4 sene ayrı kal sonradan tekrar bir araya gel iyiki varsın
  ( ❤ ²³’¹² tubişimmm ²³’¹² ♥️ )

 16. Ey gülüşüne hasret kaldığım yâr
  Buram buram sevda kokanım
  Sevdamın sol yanı ömrümün baharı
  Yıldız gözlüm yürek sızım
  Gülüşüne kurban olduğum
  Sen benim Allah’a dua ederken bulduğum
  Sevmelere zamanım yetmeyenimsin
  Sahi şimdi nerdesin ?
  Hani yelkensiz gemimizi kıyıya ulaştiracaktik
  Sen onu denizin ortasında savunmasız bıraktın
  Bak yüreğimdeki serçelerde bir bir gidiyor
  Giderken umutlarımıda alip götürüyorlar
  Serçe kadar yüreğimin gökyüzü kadar sancısı var şimdi
  Kalbim yitik bir şehre dönüştü sanki
  Yolun yolum değil inanki
  Artık ne uzakların yakın
  Nede adın benim sol yanım
  Sana kavuşmayı bekliyorum
  Senin bana gelmeni
  Sana kavuşabilmek için
  Ne çok dua ettiğimi bil
  Seninle kavuştuğum an
  Dünyanın en mutlu ADAMI/KADINI olucam
  Seni cok seven biricik aşkın
  İyi geceler birtanem

  İnstagram hesabım (xgecekusu61) iyi geceler mesaji isteyen takip edebilir yazabilir

 17. Rabbim Son nefeste “İlk günkü gibi”, “kördüğüm” bir şekilde bağ ile olmamızı nasıp eylesın. Hoşgeldin Ömrüme ❤

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamı Kapat