sevgiliye uzun günaydın mesajları

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Sevgiliye uzun günaydın mesajları yazımızda romantik günaydın mesajları 2021 ve sevgiliye uzun günaydın sözleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Günaydın; yeni gün, parlayan güneş günaydın; içim dışım kanayan yaram, ince sızım çayım, zeytinim sıgaram günaydın…

Günaydın o gül yüzlü sevdiğime,
Günaydın yeryüzünü aydınlatan yeni güne,
Günaydın gün görmek için bekleyene, Günaydın

Kadına şiir lazım
İnce dokunuşlar, hafif nefes…
Şiir kolay da
Kadına en çok kalbinde hep duyacağı
Bir ses lazım…

Sabah ışıkları her odama vurduğunda lanet okuyan bir insanın dilinden dökülüyor bu kelimeler. Her sabah ilk gün ışığıyla beraber istenmeyen bir hayata sahip olmanın verdiği hiddetle ve yalnızlığın tahammül edilemeyen soğukluğuyla başlıyordum güne. Ben ve çevremdeki her şey her süre ters giderdi. Hiç gün doğmasın isterdim ta ki karşıma sen çıkana kadar. Oysa sabahların değeri bilinmeliymiş sevgili. Hiddetli bir adamı gündüze aşık ettin. Günaydın demeyi ben seninle öğrendim.

Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. Nasıl uyuduğunu merak ediyorum. Seni nasıl uyandırmalı hiç bilmedim şimdiye dek. Her sabah erinmeden seni uyandıracağım günün hayalini kuruyorum. Günaydın hanımım diyorum, yine çok güzel uyandın.

Aşk kadar kıymetli değil dünyadaki hiçbir his ve gene öyle ki aşk kadar güçlü değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca değerini biliyor günün. Aşk olunca günaydın iletilerinden, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Gene bıkılmaz bir gündeyim ve gene uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.

Kaç sabah daha bu şekilde güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli kimi şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en değerli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü dahi yıkamadan iyi sabahlar değerlim iletisi atmalıyım. “iyi sabahlar değerlim.”

Kaç sabah daha sensizliğe açacağım ki gözlerimi bilmiyorum. Gözlerimi açsam hayallerimdesin, kapattığımda düşlerimde. Saklıyorum seni kimseler görmesin diye, en umarsız gülüşlerimde. Günün aydınlık olsun ruhum. Günaydın.

Her sabah gözlerini açışın, güneşin karanlıklara doğuşu gibiydi benim için. Günümü aydınlatan güneş değil, senin gözlerindi aslında. Mutlulukla uyandık yine seninle, yeni bir sabaha daha. Günaydın sabah güneşim.

Yüreğimi sevgiyle dolduran aşk meleğim, çöllerimde açan çiçeğim. Her güne gözlerimi mutlulukla açma nedenim. Günaydın aşk çiçeğim. Günaydın sevda filizim.

Gözlerimi açar açmaz sen varsın aklımda. Ne kadarda masum uyuyorsun şimdi kim bilir? Nasıl uyandırmalı seni? Öperek, koklayarak? Kulağına aşk şiirleri mırıldanarak? Seni her gün aşkla uyandıracağım günü sabırsızlıkla bekliyorum. Günaydın cennetten kaçan meleğim. Seni canımdan çok seviyorum.

Senin gibi bir melek varsa insanın hayatında. Yaşamak o zaman anlam kazanıyor aslında. Senin gibi bir aşk olunca insanın hayatında, biran önce uyanmak istiyor insan sabahlara. Eskiden uyku ağır basardı. Şimdi ise erkenden uyanıp sesini duymak, belki gözlerine bakmak, belki adına türküler yakmak daha ağır basıyor. İlk mesajı atıp günaydın diyebilmek  için, can atıyor bu yürek.

Bir çift göz açılacak dünyayı sevgisiyle saran. Ben şanslı olsam da,  baktığın her yerde en az benim kadar şanslı. Çünkü baktığın her yere, cennetten bir parça baktı. Olduğun her yer gecenin hüznünde şimdi. Toprak, ağaç, çiçekler, dallar mutlu olsun. Şimdi açta gözlerini. Günaydın sevgili.

Gözlerim açılır açılmaz hayata, sevginin güzelliği giriyor yüreğime. Yüreğimde kanat çırpmaya başlıyor sevda kuşları. Gözlerin içimi ısıtıyor. Yaşananlar sanki bir kış masalı. Günaydın sevdamın can özü. Günaydın peri kızı.

Uyuyan güzel, hala uyuyor musun? Gecenin hüznüne takılan her şey, cennet parçası gözlerinle nazarını bekliyor. Uyansan artık. Nazar etsen cümle aleme. Baharlar getirsen, aşktan kuraklaşmış gönüllere. Güneş yetmez aşkınla tutuşan gönlüme. Günüm aydın olur, bakarsan gözlerime. Günaydın cennet gözlüm. Günaydın meleğim.

Bugün seni sevmeye erken başladım. Saat sabahın beşi ve aklım seninle doluyor. Tüm hücrelerimde sen varsın. Şu an tatlı uykundasın ve sanıyorum ki olabildiğince kabahatsuzsun. Saçların dağılmıştır muhtemelen, bir elin yastığın altındadır ve bir bacağını da karnına doğru çekmişsindir. Zannımca düşünde beni görüyor ve gülümsüyorsundur. Mutlu ve huzurlusundur uyurken en azından ben öyle olmasını ümit ediyorum. Uyanır uyanmaz da ilk iş hemen telefona bakacaksındır o sebepten güne güzel başlaman için yazıldı bu bildiri. Iyi sabahlar sevgilim.

Gecenin suskunluğunun hemen arkasından ağır ağır kuş seslerine takılıyor kulaklarım. Sanıyorum ki birazdan gün ağaracak. İlk ışıklarla beraber de sokaklara dökülecek insanlar. Klakson sesleri, martıların deniz üzerinde yankılanan kanat sesleri, insanların uğultuları dolduracak kulakları. Çok geçmeden de sen gözlerini açıp güne selam diyeceksin. Güne ilk selam benden olsun, günaydın sevgili.

Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir bölgelere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları aksi oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen iletiı açacaksın. Tüm hiddetin ansızın dinmiş olacak, huysuzluğun seni ayrılmış olacak zira ben sana çoktan iyi sabahlar huysuz hanımım demiş olacağım. Seni seviyorum.

Sevgiliye Uzun Günaydın Sözleri

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan meydana getirdiğim tek şey seni sevmek. Bir iyi sabahlar iletiıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın hudutlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Iyi sabahlar sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

Hava derhal derhal aydınlandı. Sabah ezanına kulak verdim azca önce. Şimdi uzandım yatağıma, elimde resmin var. Her sabaha seninle kavuşmak isterim sevgilim. Tıpkı elimdeki resmin gibi kanlı canlı yanımda uyu ve ben bütün sabahlarımda resmini değil yüzünü öpüp koklayayım istiyorum. Güne güzel bir mesajla gözlerini aç istedim. Günaydın iç sızım.

Sensiz göz oluşturulan bir sabah daha. Soğuk bir yatak, ince bir yastık, dolu bir kül tablası… Yokluğunda bedenimi kemiren kara bir gece sabaha kavuşmuş. Beni aydınlığa kavuşturan güzel sevgilim, iyi sabahlar…

En zifiri gece değil mi seni benden alan. Tüm gecelerin canı çıksın bu sabah, sensiz uyanmaya kıymet aslabigün peşimi kovalamasın. Her gün olduğu şeklinde bu sabah da dualar yükseliyor avuçlarımdan. “ Yarın geceye beraber göz yumalım, yarın sabaha birlikte göz açalım.” “Amin.” günaydın sevgilim.

Ne de güzel uyuyorsundur şimdi sen. Saçların dağılmıştır. Pijamanın bir paçası dizinden yukarıya çıkmıştır. Çoraplarını çıkarmamışsındır yine üşür ayaklarım diye. Melek gibisindir, bebek gibisindir. Uyandırmaya kıyamaz aslabir varlık şimdi seni. Şu an yanında olup uyanmanı beklemeyi, gözlerini açtığında sana “günaydın yaşamımın en güzel mevsimi.” demek isterdim. Olsun tekrar de beklemeye değersin. Günaydın can eşim. Seni seviyorum.

Uykusuz bir gece daha geride kaldı ve karanlık yerini nihayet aydınlığa bıraktı. Bu da demek oluyor ki; benim meleğim birazdan gözlerini aralayacak ve daha kalkmadan hemen telefona sarılacak. Boş bir telefon ekranıyla karşılanmanı istemedim. Iyi sabahlar hanımım! Iyi sabahlar rahatlık bahçem! Günaydın sabahlarımın tatlı huzuru!

Günaydın sevgilim. Düşümde seni gördüm ve uyanmak dahi istemedim. Çok güzeldi, beraber aynı hanede kalıyorduk. Yatak tek kişilik olmasına rağmen, ikimizi kucaklamıştı. Uzandık; kokun sardı dört bir yanımı. Güzel gözlerine baktı uzun uzun ve elimle yüzünün mis kokan bahçelerini dolaştım. Alnına minik bir öpücük kondurdum ve gözlerini kapattın. Biraz uyuyuşunu izledim. Derhal ardından güzel yüzün ninni oldu, ben de gözlerimi geceye yumdum. Düşmüş, uyanınca fark ettim.

.

“iyi sabahlar sevgilim ne güzel bigün değil mi? Çok güzel geçen bir gecenin sabahında, senin kollarında uyanıyorum.Uyanıyorum fakat bakıyorum, hala uyuyorsun.Yavaşça dokunuyorum beni sımsıkı saran kollarına.Yüzünü, boynunu öpüyorum minik ufak, kıyamıyorum uyanma diye.Geri kapatıyorum gözlerimi içim huzurdan patlicak sanki öyle hoş ki.Yok diyorum bu gerçek olması imkansız.O, ben, hepimiz, bu yatak, bu yastık, bu oda ne bilim.Gerçek mi şimdi bu diye düşünyorum.Bakıyorum, gerçek.Biraz daha sarılıyorum sonrasında.Sanki ne kadar çok sarılırsam o kadar uzun sürer şeklinde geliyor.”

“iyi sabahlar Sevgilim,
Benim dünyam zati aydınlık seni tanımış olduğum günden beri.
Günaydın Birtanem,
Güneş dahi birgün dünyaya darılacak, sadece ben sevginle yaşayıp sevginle can vereceğim.”

iyi sabahlar demenin vakiti geldi sanırım yoksa sen o tatlı uykundan daha uyanmadınmı uyan uyan uyanda ikinci güneşin farkına varsın hepimiz o tatlı yüzünü görsün millet görsün de anlasınlar uğrunda yaşanması şart olan güzellikleri güne kötümser başlayanlara tebessüm et onlarda bilsin yaşanmaya değecek güzelliklerin olduğunu tıpkı senin şeklinde sema ve ben aramızdaki uzaklık o denli uzak olsa da bir o kadar sen bana yakınsın sana fısıldayan rüzgarla gönderiyorum seni sevdiğimi geceleri uzaklara dalar gider gözlerim her şeyden çok sana olan özlemim bu sabah sırf senin açıldı gözlerim bu sabahda varlığın verdiği huzurla uyandım her şeyim sonsuza kadar hep benim ol zira sanece seninle var olur bu can yaşamımın manası canımın içi süre durur sana olan aşkım durmaz günaydın kanatsız meleyim seni çok seviyorum

Bu sabah, her vakitkinden erken uyandım, gene aklıma gelen ilk sendin. Biliyorum, seviyorum ve seviliyorum, işte ondan ben bu sıralar fazla uyuyamıyorum. Bu şekilde güzel bir sabaha seninle uyanmayı hayal ettim, sonrasında vazgeçtim, hep yan yana, sana sarılıp uyumak daha güzel dedim. Sevgimi haykırmak istedim semana, sevgimize nazar değmesin diye sustum. İçimdeki sevgi çığlıklarını dinledim, inan ben seni daha şimdiden çok özledim. Belki şimdi derin uykulardasın, belki de özlem dolu duygularda. Nerede, ne halde olursan ol, seni çok sevdiğimi bir an dahi unutma, bir iyi sabahlar bırakıyorum telefonuna, uyandığında hemen yaz bana, iletinini bekliyorum sabırsızlıkla.

İyi bir sabah için sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları paylaştığımız sevgiliye uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye daha fazla uzun mesaj için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

27 thoughts on “Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları”

 1. ?? GÜNAYDIN GÜNÜMÜ AYDINLATANIM??

  Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez❤ Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki❤her an seni yaşamak❤ seninle yaşamak❤ seninle yaşlanmak istiyorum kuzucum❤ Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin❤yaşadığımın farkına vardıran sensin❤ huzurun diğer adı sensin❤ Biricik Hatunum❤Bilki bitanem her duamda ellerimi açtığım❤ her hayalde baş köşeye kondurduğumsun❤Bilki kuzucum❤ benim en tatlı uykum❤ en hakiki mutluluğumsun❤bazen yokluğunu haykırmak istiyorum❤ o koca yüreğinin yanımda olmayışından duyduğum hüznü herkes bilsin diye❤ Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum❤Seni çoooooook seviyorum diye duysun herkes sana olam sevgimi anlasın herkes sebi nasl sevdigimi❤❤?Canımın içi?yokluğun beni zora sokuyor❤daha önce böyle bir hüznü tatmamıştım❤ böyle bir sızı doldurmamıştı yüreğimi❤Böylesine üzülmemiş❤gecenin karanlığıyla mutsuzluğa boğulmamıştım❤Senden ayrıyken❤ ellerin ellerimde değilken kuzum❤ ben dünyanın en karamsar insanı oluveriyorum❤ En kötü kabuslara dalıyor❤ en acılı şarkıları yaşıyor sensizliği buram buram hissediyorum❤ Seni her şeyim yaparken❤ sana hatunum derken bir an bile tereddüt etmedim❤ Ama senden ayrı kalınca yaşamak konusunda kararsız kalıyorum❤ Senin sesini duymadan geçen günlerimin hiçbir anlamı yok❤ bak kuzucum gittiniz oraya kav gunden beri duyamiyorum sesini biliyom sende musait olmuyosun ama herifinde cok ozluyor sesini❤ inan bana zaman geçmiyor bile❤ Sensiz geçecek bir ömrü asla istemiyorum❤Lütfen hep benimle kal. Hatunumm hep benim ol hayatımın sonuna kadar ben inaniyorum zatn hep benim olcagına bütün hayallerimi seninle gercektestircegimi❤ Seni çok seviyorum❤ ve her zaman seveceğim❤
  Sen benim başıma gelen en güzel şeysin? Beni hayatın karanlığından?ve solgunluğundan kurtaran? gönlümün neşe ile rengarenk olmasını sağlayansın? Yüreğin o kadar büyük ve temiz ki?seninle sanki bütün kara bulutlar uzaklaştı? Her yerde var sanki gülümseyen bir fotoğrafın? güzel bakışlım?Seni görmek bile beni o kadar mutlu ediyor ki? bi fotoğrafına bakıp ozleninden ağlayacak duruma geliyorum seni öylesine seviyorum ki aşkım? bunu anlatmaya hiçbir kelime? hiçbir şiir? hiçbir şarkı yetmez? Sana olan aşkımı hiçbir şey ifade edemez?senin gibi bir güzelliğe sahip olduğum için? beni ben olduğum için sevdiğini bildiğim için çok mutluyum? Seni tanıdığım için?attığım tüm adımlar içim?seni tereddütsüz hayatıma aldığım için çok mutluyum? Benim sevgilim? benim hatunum? benim prensesim? benim dünyam ?benim huzurum? benim herbiseyim ?oldugun için dünyanın en şanslı insanıyım?Sensiz hiçbir yere ait değil? hiçbir sözle mutlu değilim?Sensizken hiçbir yemekte iştahlı? hiçbir mevsimde huzurlu değilim?Her an seni görmek? her an senin yakınında olmak? seninle aynı yastığa baş koymak? ve ömrüm boyunca seni mutlu etmek istiyorum? Seninle birlikte yaşlanmak? saçlarıma düşen akları seninle birlikte saymak istiyorum? Sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın? İyi ki benimsin? İyi ki varsın? Kuzucugum bilmiyorum ne kadar icimi dokmeye calissamda yetmez hu kelimeler bizi anlatmaya sana olan sevgimi anlatmaya kuzucum sende biliosun ki bizim aşkımız sevdamızı ne bi kelimeyle ne bi cümleyle anlatamayız biz sevgimizi yasiyoruz sadece ama kuzucum elimden geldigi kadar anlatmaya calistim ben sana insallah guzel biseyler oluy kuzucugumm ??SENİ ÇOOOOOOOK SEVİYORUMM??

  GÜNAYDIN HATUNUMM? GUNAYDIN MELEĞİM? GÜNAYDIN SOL YANIM? GUNAYDIN MUTLULUGUM? GÜNAYDIN HUZURUM? GUNAYDIN NEŞEM? GUNAYDIN GÜLÜCÜKLERIM ?GUNAYDIN HAYALLERIM? GUNAYDIN UMUTLARIM? GUNAYDIN GELECEGIM ?GUNAYDIN ÖMRÜM? GÜNAYDIN PRENSESIM? GUNAYDIN GÖKYÜZÜM? GUNAYDIN HUZUR YUVAM? HERBIŞEYIMM?

  ???GUNAYDIN KARICIGIMM??
  ???GUNAYDIN ÖMRÜM???

 2. Balım benim seni çok ama çok seviyorum inşallah herişey yolunda gider. Tek temennim o. Seni çok seviyorum bir yandan da korkuyorum sana iyi bir eş olamazsam diye. Elimden geleni yapmak istiyorum senin için seni üzmemek için. Gözümü her Kapatışımda seni hayal ediyorum. Seni nekadar sevdiğimi birdaha kurguluyorum. Konuşurken sana olan sevgimi anlatamıyorum. Aklıma gelmiyor güzel cümleler kuramıyorum okadar güzelsin ve narinsin ki sana dokunmaya bile kıyamıyorum. Elimdeki en güzel varlığımsın sen benim bana arkadaş anneme kızlık yapabilecek kişisin. Beni mutlu etmek için birşey yapmana gerek yok. Sakın bana ben iyi bir eş olurmuyum deme. Sen benimle mutluysan sen benim için en güzel eş sin balım benim. Gözümün nuru. Yazın ilk açan çiçeğim benim.

 3. Sevmesini Bilmeyene
  Sıkılınca Çekip Gidene
  Zoru Görünce Kaçana
  Daldan Dala Uçana
  Adam Denmez.!

  Olza Olsa Oğlan Denir
  Issız Oğlan.

  Buda Erkek Adamın
  Mezhebine uymaz
  Çünkü Sevda gelince başa
  Kıvırmakta boşa
  Hiç durmadan git peşinden koşana…

 4. Günaydın can özüm ? günaydın kalbime hukmedenim ??? günaydın günümün güneşi ? günaydın sultanım ??günaydın ask kokulum ?? günaydın minnosum???GÜNAYDIN tontisim ??? günaydın günümün aydınlığı ???günaydın göz bebeğim ?? günaydın kalp atışım ?? günaydın bebeğim ?? günaydın inci tanem ?? Günaydın nuurum ?? günaydın gülüm ?? GÜNAYDIN meşk kokulum ?? günaydın prensesim ?? GÜNAYDIN her günüm ?? GÜNAYDIN her haftam ? günaydın her mevsimim ?? günaydın her güzel yılım ?? günaydın sağlığım ?? günaydın sıhatim??

 5. günaydın huzurum hayatıma yön veren en guzel pusulam hayatıma yakın zamanda giren ama hatımı hayatı yapam insan seni seviyorum. ❤?

 6. Arkadaşım şu türkiyede hiçmi odun kız kalmadı ya hepsi Bi sana ölürüm biterim senin için yaşarım kimse kimsenin yokluğuyla ölmüyo arkadaşlar ayıktırıyım da. ??
  Lütfen biraz daha beyin çok fazla bişey değil sevgi ölmek bitmek değil beraber yaşamak onun kölesi gibi yaşamak değil bak yanlış anlaşılmasın beraber yaşamak. Sevgiyi çok yanlış anlamışsınız sizz saygılar. ?

 7. Günaydın sevgilim. Canımın içi, her şeyim. dünyanın öbür tarafında da olsan sen benim hayatımın aşkı, gönlümün meleği. Seninle nefes almak dünyanın en büyük keyfi. Seni çok ama çooook seviyorum! Benim bir tanecik gül yüzlü sevgilim.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamı Kapat