sevgiliye uzun doğum günü mesajları

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları yazımızda sevgiliye romantik uzun doğum günü sözleri 2021 ve sevgiliye duygusal uzun doğum günü mesajları bulabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Her yerdesin..
Okuduğum şiirde, yazdığım yazıda, dinlediğim her şarkıda..
Sanki hepsi senin için, sanki hepsi seni anlatıyor..
Her yerdesin, en çok da içimde..
Ahh gönlünü sevdiğim..
Canımın tatlı acısı..
Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun.
Keşke kuru bir iletiyle değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…
Doğum günün mübarek olsun canımın şiiri.. İyi ki içimin en derinlerindesin. İyi ki kalbimdesin..

Bilerek dogum gununu kutlamicam…baska bi gun de dogabilirdin benim icin fark etmezdi yalnızca her gun; dogdugun icin mesut olurum, yanimda oldugun icin mesut olurum,sevgilim olduğun için sevgili oldugumuz icin mesut olurum.. bugun dogdugun icin sana ayri bi sevgi gostermicem gosteremem de zati cunku bundan daha fazla sevilemezsin

doğum günü – Sevgiliye doğum günü iletilerine devam ediyoruz.

Sen ki benim sevgilim. Sevdiğim. Sevgi verenim. Sevgimden bir dilim yiyenim. Kendimi işgal altında kalmış bir memleket gibi hissettiğim, hiçbir şeyden tat almadığım, her şeye olan inancımı ve umudumu yitirdiğim, insanlardan köşe bucak kaçıp, kabuğuma saklanmak için çırpındığım ve tüm pencerelerimi kapatmak üzere olduğum bir vakitte karşıma çıkıp, hayatıma mana kattın. Kıpkısa bir vakitte hayatımın anlamı oldun. İyiki doğdun, iyiki benim oldun seni seviyoruum.

Teşekkür etsem, çok yavan be. Bir insan diğerine, ömrünü güzelleştirdiği için yavan bir teşekkür edip kaçabilir mi böyle? Sen nereden geldin sevgilim? Nereden içim dışım oldun böyle..
Seninle büyümek, ne güzeldi sevgilim. Doğrularımda yüzüme senin kadar içten gülüp, hatalarımda kollarını boynuma senin kadar sıkı dolayanı olmadı hiç. Ne vakit arkama dönüp baksam, hep orada bir yerlerde bana gülümseyen yüzünle karşılaşıyorum. Bana verdiğin ömrün için teşekkür etsem, çok mu kolay olur sevgilim?
Bu gece, hayatıma tekrar iyi ki doğdun.

Bugün belki de çok kişiden doğumgünü iletisi alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Zira bu iletinin her harfi tamamiyle sevgiden oluşuyor. Hayatının her döneminde mutlu ve sıhhatli olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

Senin doğman ne güzel iyiliktir

sevgiliye doğum günü iletileri

Sen iyi ki doğdun
Ben iyi ki yaşıyorum
Ne güzel şey
Seni hala seviyorum

Bir kaç mumu üflemek yeterlidir
Düşmeleri unutup yeni düşler kurmak için.
Ve biraz da bu yüzdendir
Doğduğuna pişman insanlar
Doğum günlerini kutlarlar.

Bugün, bir gün önce belki de bir iki haftadır düşünüyorum lakin hicbir sey aklima gelmiyor. Ne yapsam ne etsem doğum gününde diye… Bu denli öküz olmam benim meselem cidden ya. Fakat demek istediklerim şunlar ki yıllar önce hayatıma öyle veyahut böyle girdiğin ve yıllarca uzaktan yahut yakından içinde bulunduğun için teşekkür ederim. Doğdugun için teşekkür ederim. Varlığın için, bunca zaman bana yaşattığın güzel arkadaşlık için teşekkür ederim. O güzel hayatının güzel yada kötü anlarini da benimle yaşadığın için teşekkür ederim. İyi ki varsin.

Annene ne kadar teşekkür etsem az, bu dünyaya seni getirdiği için. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Mutlu yıllar.

Günlerden bir gün bu dünyaya bir melek geldi, kendi güzel, yüreği güzel bir melek. Ama bu meleğin diğer meleklerden bir farkı var. Sen sadece benim meleğimsin. Mutlu yıllar.

Hoş geldin sevgilim. Dünyaya hoş geldin, gönlüme hoş geldin, hayatıma hoş geldin. Doğum günü kutlu olsun aşkım.

Hayallerin gerçeklerin olsun, duaların kabul, gönlün neşe dolsun. Doğum günü kutlu olsun bir tanem.

Gel beraber dua edelim, gel beraber uyuyalım, gel beraber yaşlanalım, birlikte görelim o nice yılları. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sen benim için bir şanssın. Sen benim nefesim, hayat enerjimsin. Önce dünyaya geldin; dünyayı güzelleştirdin, sonra hayatıma geldin; dünyamı güzelleştirdin. Dünyayı, dünyamı güzelleştirdiğin günün kutlu olsun. Mutlu yıllar aşkım.

Bugün benim için çok özel bir gün, özelimin dünyaya geldiği gün. Sevmekten hiç bıkmayacağım aşkım doğum günü kutlu olsun.

Yıllar vardır insan için özel olan, aylar vardır insan için değerli olan ve günler vardır o yılı ve ayı anlamlı kılan. İşte bugün benim için en anlamlı gün. Senin doğduğun gün. Mutlu yıllar sevgilim.

Hayatın tüm doğum günlerini ilk kutlayan olmam dileğiyle, mutlu yıllar canım.

Yaşlanmıyorsun, sadece bir yılı geride bırakıyorsun. Yaşayacağın yılın, bıraktığın yıldan çok daha güzel, çok daha değerli olması dileğiyle, mutlu yıllar bir tanem.

Doğum günü hediyesi olarak mutluluk gelsin kapına, bir ömür yakanı bırakmasın, birlikte yaşlanın. Çünkü en çok sana yakışıyor gülmek.

İçimdeki yangınlara su oldun, sen benim ağrılarıma ilaç oldun, bana sen yaşama sevinci oldun. Doğum günün kutlu en kötü günün böyle olsun.

Kalpler vardır birbiri için atan, hayatlar vardır birileri için yaşanan. En büyük hediyeyi sen verdin bana ama gün senin günün, bugün doğum günün. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Gülen yüzün hiç solmasın, mutluluk yakanı bırakmasın, doğum günün kutlu olsun aşkım.

.

Seviyorum bugünü, bana bir şans getirdi. Seviyorum bugünü bana en kıymetlimi getirdi. Dünyaya geldiğin gün, benim olmana vesile olan bugün, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Dünyaya geldiğin ve dünyayı güzelleştirdiğin için, hayatıma girdiğin için sana ne kadar teşekkür etsem az. Hoş geldin huzurum, şeref verdin. Doğum günün kutlu olsun canım.

Günler vardır insanın aklına kazınan, günler vardır aklını geldikçe insanı mutlu eden. İşte aklımdan çıkmayan gün bugün, doğduğun gün. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bana sevmeyi öğreten sevilmeyi öğreten ey güzel yarim. Doğum günün kutlu olsun.

Takvimlerde iki gün vardır ki asla unutmam unutamam. Biri seni tanımama vesile olan doğduğun gün, diğeri seni tanıdığım gün. Her ikisinin de bendeki yeri bambaşka. Seni tanımama vesile olan gün, doğum günün kutlu olsun gülüm.

Kalbimin sultanı, hayatımın anlamı… Sana şiirler yazacak kadar güzel bir dil yok, sana şarkılar söyleyecek kadar güzel bir ses yok. Ama sana sevmeyi öğretecek kadar sevgi dolu bir kalbim var. Kalbim sana olan hediyem olsun, doğum günün kutlu olsun.

Gecemi aydınlatan o güzel gözlerini görüp, içimi ısıtan o sıcacık ellerine dokunamasam da, her zaman aklımda her zaman kalbimdesin. Mutlu yıllar güzel yarim. Doğum günü kutlu olsun.

Sen benim hayatımın bir parçası değil, hayatımın ta kendisi oldun. Aslında hediyelerin en güzelini sen bana verdin. Ama gün senin günün. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sen solmayacak bir gülsün. Sen ömrümü ömrüne eklemek isteyeceğim ölümsüz aşkımsın. Al ömrüm ömrün olsun, doğum günün kutlu olsun.

Seninle bir anım daha oldu bugün, unutulmazlar arasına bir yenisini daha ekledin. Aslında ben sana değil sen bana hediye verdin. Bana yaşattığın her an için sana binlerce kez teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

Beni bilirsin süslü cümleler kurmayı bilmem, beni bilirsin sevgimi göstermeyi bilmem. Sen beni bilirsin ama ben seni yaşarım. Mutlu yıllar bir tanem.

Bir ömür seninle geçse ben sana doymam. Bin defa da dünyaya gelsem yalnız seni arar yalnız seni isterim. Senin dünyaya gelişin nasıl kutlanır bilmiyorum. Ama sana ömrümü ve kalbimi hediye olarak veriyorum. Doğum günün kutlu olsun canım.

Karanlık dünyam işte bugün aydınlandı, işte bugün kalbim yeniden atmaya başladı, işte ben bugün huzuru buldum. Senin doğduğun gün ben yaşamaya başladım. İşte ben bunun için diyorum doğduğun gün, doğduğum gündür diye. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sevgiliye doğum günü mesajları yazımızda uzun doğum günü sözleri paylaştık. Daha fazlası için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

1 thought on “Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamı Kapat