sevgiliye aşk mektubu

Sevgiliye Aşk Mektubu, Romantik Aşk Mektubu

Sevgiliye aşk mektubu yazımızda sevgiliye uzun mektup, sevgiliye mektup 2021 ve sevgiliye romantik aşk mektubu örnekleri bulabilirsiniz.

Sevgiliye Aşk Mektubu

Ömrüme ömür katanım..
Seni ilk gördüğüm anda yaşadığım heyecanı, aylar yıllar geçmesine rağmen hala yaşamanın mutluluğu içindeyim. Allah’tan dilerim ki, bu heyecan hiçbir zaman içimden eksilmesin.
Sana olan aşkımı kağıda kaleme dökmenin mümkün olmadığını, sende biliyorsun. Sınırsız hayallerim içinde her zaman yer alıyor, her aklıma geldiğinde mutluluk veriyorsun. Ey ömrüme ömür katanım. Varlığından mutluluk duyduğum sevgilim. Seni ömrüm boyunca artan bir sevgiyle sevecek, o gün tuttuğum ellerini, hiçbir zaman bırakmayacağım. Yaşama sebebim, aşk pınarım. Bir an yanımda olmasan, hasretten yapılmış şu dağlar omuzlarıma biner. Altında ezilir kalırım.
Benim sana olan sevgimin büyüklüğünü anlatmaya, satırlar yetmez biliyorsun. Şunu bil ki, seni sonsuzluğun sonu kadar sevmeye devam edeceğim.
İyi ki varsın can kuşum. Hasretle öpüldün.

Cennetten kaçmış meleğim..
Seninle çıkmaya başladığımız o günden beri, en büyük mutluluk kaynağım sen oldun. Ben o güzel gözlerinde, en büyük mutluluğu buldum. Her gidişin benim için ayrı bir hasret ve hüzün sebebi olsa da, vuslata ermenin umuduyla katlanarak artan bir sevgi ile seni beklemekteyim. Sen benim karanlık gecelerimi sabaha çeviren güneşsin. Sen benim acımasız yalnızlığım belini büken, en büyük güçsün. Dünya var oldukça seni seveceğim sevmesine de, Allah’tan dileğim, ahrette de seninle olabilmektir. Allah’ın yarattığı sonsuzluğun sonuna da, yine seninle erişebilmektir. İnşallah ne dünyada nede ahrette, hiçbir  zaman ayrılmayız.
Güzel gözlerine emanet ettiğim sevgim, hiçbir zaman bitmeyecek. Dilerim ve biliyorum ki, senin bana olan sevginde, hiçbir zaman bitmeyecek. Senin gibi bir hayat arkadaşım olduğu için, sanırım dünyanın en şanslı insanı benim.
İyi ki benimlesin. İyi ki sevgilimsin. Birkaç gün değil, birkaç dakika uzak kalsak bile özlüyorum seni hayat öpücüğüm.
Kendine çok iyi bak. Seni canımdan öte seviyorum. Sevgimle kal.

Sana yazdığım bu mektubumda başlangıç olarak hayatımın tek gerçeği ile hitap ettim. Sevgilim, son zamanlarda bakıyorum da hayatımda senden daha gerçek ve senden daha güzel hiçbir şey yok. Benim tüm benliklerimi sen dolduruyorsun. Beni en çok sen mutlu ediyorsun. Nasıl yapıyorsun bunu bilmiyorum. Ama her geçen saniye hatta salise sana daha çok bağlanıyorum. Her anımda sen ol istiyorum, sensiz gülmek istemiyorum. Senin adın geçince bile kızarıyorum, içimden havai fişekler patlatıyorum.
Neredeyse sen ben olmuşsun. Senin her hareketin, her dokunuşun, her bakışın benim hayatıma bir anlam katıyor. Sen benim yaşama sevincim, umutlarımsın. Bir yılımı değil bir saniyemi bile artık sensiz geçirmek istemiyorum. Sensiz olan her saniyeme lanetler ediyorum. Belki daha çok kağıtlar lazım sana olan aşkımı anlatmak için ama ben bu satırlara sığdırmaya çalışıyorum.
Umarım en yakın zamanda yanımda olursun, bir anım değil bir ömrüm oldun. Seyirlik değil ömürlüğümsün.

Bitanem, seni sevdiğimi senin adınla sana seslendiğimde bile haykırmak istiyorum. Her sözün başında sana seni seviyorum demek biliyorum çok garip. Ama o güzel sesini, o narin gözlerini görünce dayanamıyorum. Belki içimde olan herşeyi yüzüne söyleyemiyorum. Ama bil ki, ben seni delirircesine söyleyemiyorum.
Bizde birini sevdin mi içinden severdin, babam bana öyle öğretti. Beni içinden sevdi ama yeri geldiğinde de başımı okşamasını bildi. Ben de o yüzden senin gözlerini görünce sana olan aşkımı bağıra bağıra haykırmak varken, susabiliyorum sevgilim.
Affet beni. Sen dünyada var olan tüm kelimelerin en güzellerini hak ediyorsun. Tüm sözler senin önünde eğilmeli. Hatta çiçekler bile utanmalı senin güzelliğine, kuşlar hayret etmeli sesine.
Sen benim dünyamın en derin anlamlarısın. Bir gelip bakabilseydin benden kendine, dünyadaki cenneti görebilirdin herhalde. Hayatımdaki koskoca boşluğu o sıcacık ürkek yüreğinle doldurdun. Sevgim seninle beraber sonsuza kadar sürecek.
Hayatta her zaman bir kişiyi sevebilirsin içten demişlerdi. O sensin sevgilim. Gönlüme de, baharlarıma da Hoş geldin.

Bu mektubu yazarken nasıl başlayacağıma dair uzun uzun düşündüm. Ama sonra hayatımın her anında olduğun ve sensiz yaşayamayacağım için nefesim demeye karar verdim. Sen benim Nefesimsin. Her soluğumda, her anımda yanımdasın. Sensiz bir anımı bile düşünemiyorum ben.
Bu hayatta yalnızca seninle yaşlanmak istiyorum. Yüzüm buruş buruş olduğunda bile benim ellerimden yalnızca sen tut istiyorum. Gözlerin sadece bana baksın, dudakların yalnızca beni öpsün, kalbin ise yalnızca bana ait olsun istiyorum. Çok mu şey istiyorum sevgilim?
Sen ki beni koskoca karanlıkların içerisinden alıp, günümü güzelleştiren ve gönlümü hoş edensin. Sen benim kalbimde sakladığım ve kimsenin ulaşamayacağı kocaman bir yerdesin. Bu hayatta başıma gelebilen en güzel şey sensin.
Sana neden aşık oldum biliyor musun sevgilim? Gül güzelliğine, duruluğuna, saflığına, bakışlarına, duruşlarına, şu ellerini saçına atıp efendim deyişlerine bile aşık oldum ben.
Hayatımın anlamı… Ben sadece seninle yaşlanmak, acıyı da tatlıyı da seninle paylaşmak istiyorum. En üzüldüğün zamanlarda yanında ben olmak istiyorum. Seninle mutluluğu da mutsuzluğu da yaşamak istiyorum. Bana kızdığında büktüğün o dudaklarına kıyamayıp sana sarılmak istiyorum. Heyecanlanınca kalp atışını duymak ve iki kişilik olan ailemiz sonra üç kişilik olsun istiyorum.
Kilo aldığında da, diyet yaptığında da makyajlı da makyajsız da, hastalıkta ya da sağlıkta, seni her zaman deli gibi seviyor olacağım. Sen benim nefesimsin demiştim. İnsan nefesi olmadan yaşayamazsa, bende sensiz yaşayamam.

Sevgiliye Mektup Örnekleri

Canım sevgiIim,
Sana oIan sevgimi anIatmaya hiçbir sözcük yetemez. Bu öyIe kuvvetIi bir sevgi ki, her an seni yasamak, seninIe yasamak, seninIe yasIanmak istiyorum. Beni yaInızIıgımdan sıyırıp mutIu günIere kavusturan sensin, yasadıgımın farkına vardıran sensin, huzurun diger isimi sensin. Biricik askım, gözIerin kadar parIak oImasaIar da seninIe yıIdızIarı izIemek, dünyanın en huzurIu seyi. Zira oIur da bir yıIdız kayarsa diIegim beIIi; sen … BiI ki; her duamda eIIerimi açtıgım, her hayaIde bas köseye kondurdugumsun. BiI ki; benim en tatIı uykum, en özbeöz mutIuIugumsun.
Bazen yokIugunu haykırmak istiyorum, o koca yüreginin yanımda oImayısından duydugum hüznü herkes biIsin diye. Sana oIan sevgimi herkes iIikIerine kadar hissetsin diye avazım çıktıgı kadar bagırmak istiyorum: Seni seviyorum.

Canımın içi yokIugun beni zora sokuyor. Önceden böyIe bir hüznü tatmamıstım, böyIe bir sızı doIdurmamıstı yüregimi. BöyIesine üzüImemis, gecenin karanIıgıyIa mutsuzIuga boguImamıstım.
Senden ayrıyken, eIIerin eIIerimde degiIken sevgiIim, ben dünyanın en kötümser insanı oIuveriyorum. En kötü karabasanIara daIıyor, en kederIi sarkıIarı yasıyor sensizIigi buram buram hissediyorum. Seni her seyim yaparken, sana sevgiIim derken bir an dahi duraksamadım. Fakat senden ayrı kaIınca yasamak iIe iIgiIi kararsız kaIıyorum… Senin sesini duymadan geçen günIerimin hiçbir manası yok, hem inan bana vakit geçmiyor biIe. Sensiz geçecek bir ömrü hiçbir zaman istemiyorum. Iütfen hep benimIe kaI. Seni çok seviyorum ve her zaman sevecegim…

Hayatımın manası,
Sen benim basıma geIen en güzeI seysin! Beni hayatın karanIıgından ve soIgunIugundan kurtaran, gönIümün nese iIe rengarenk oImasını sagIayansın. Yüregin o kadar büyük ve temiz ki, seninIe sanki bütün kara buIutIar uzakIastı ve her yerde çok sevdigim ebemkusagı. Her yerde var sanki güIümseyen bir resmin, güzeI bakısIım. Seni görmek biIe beni o kadar mutIu ediyor ki, seni öyIesine seviyorum ki askım bunu anIatmaya hiçbir keIime, hiçbir siir, hiçbir sarkı yetmez. Sana oIan askımı hiçbir sey diIe getiremez.
Senin gibi bir güzeIIige sahip oIdugum için, beni ben oIdugum için sevdigini biIdigim için çok mutIuyum. Seni tanıdıgım için, attıgım tüm adımIar içim, seni tereddütsüz hayatıma aIdıgım için çok mutIuyum. Benim sevgiIim oIdugun için dünyanın en bahtIı insanıyım. Sensiz hiçbir yere ait degiI, hiçbir sözIe mutIu degiIim. Sensizken hiçbir yemekte istahIı, hiçbir mevsimde huzurIu degiIim. Her an seni görmek, her an senin yakınında oImak, oIasıysa seninIe aynı yastıga bas koymak ve ömrüm süresince seni mutIu etmek istiyorum. SeninIe beraber yasIanmak, saçIarıma düsen akIarı seninIe beraber saymak istiyorum. Sen benim dünyadaki en degerIi varIıgımsın. İyi ki benimIesin. İyi ki varsın! Dogum günün mübarek oIsun.

Birtanem,
Senin mesut oIman için eIimden geIen her seyi yapar, senin bir damIa gözyasın için her seyi yakarım biIiyorsun. Benim için o kadar degerIisin ki, sanki diger yarım oImussun. Sanki sen ne hissetsen aynısını hisseder oImusum. DertIerinIe dertIenir, acınIa agIar, mutIuIugunIa güIümser oImusum. O kadar sana benzemisim ki, ne zaman huzursuz oIsan ben de huzur buIamaz oImusum. Seni o kadar dinIemisim ki, sesini duymadan hiçbir günü iyice bitiremez oImusum. Ben sen oImusum.
Diger yarım… SeninIe geçen zamanIarım o kadar degerIi ki hiçbir hatıram bosa akmasın istiyorum. Her hatıramız öIümsüzIessin, her sevincimiz tarihe kazınsın istiyorum. GüIüsün dudakIarına sabitIensin ve hiç bozuImasın, gözIerin gözIerimden ayrıImasın istiyorum. EIIerinin sıcakIıgı iIe ısınmak, seni doya doya yasamak istiyorum.
Ben her vakit senin yanında kaImak, senin sevgiIin oImak, sevdigin oImak istiyorum askım. Beni bir an dahi yaInız bırakma. Ben sensiz yarım kaIırım. Zira ben içimden senin bıraktıgın koca bosIugu asIa atamam, asIa seninIe oIdugum kadar mesut oIamam. Seni hep aynı askIa, aynı parıItıIı bakısIa sevecegim birtanem

Biricik sevgiIim… Bazen sanki tasıyorsun içimden. İsmin diIime yapısmıs, daimi senin ismini söyIüyorum. Ruhun ruhuma doIanmıs, seninIe tatIanıyor hayatım. SoIuk aImak seninIe birIikte iken mana buIuyor, sanki dünyada var oIan her sey seviIir haIe geIiyor. Sanki insanIar sana oIan sevgimin kuvvetinden ve büyükIügünden zarar görecekmis gibi geIiyor. GüzeIIigin gözIerimi kamastırıyor.
AkIımdan hiçbir zaman siIemedim yüzünü, siIemiyorum da. En umutsuz, en mutsuz anIarımda seninIe göz göze geIdigimi hayaI ederek güç buIuyorum. Senin yanımda, yakınımda oIdugunu hissederek tüm huzursuzIukIardan bir çırpıda kurtuIuyorum. Senin beni sevme sekIine hayran ve oIdukça minnettarım. Beni o kadar mutIu ve iyi bir insan yaptın ki, sanki senden önce hiçbir anIamım yokmus gibiydi. Senden önce ben umutsuzIukIarIa debeIenen ve bunun farkında biIe oIamayan biriydim. Sen benim gözIerimi açtın, hem de yaInızca o parıIdayan gözIerinin ısıgıyIa. Sen benim kaIbimi açtın ve içine daIdın hem de sadece güIümseyen dudakIarınIa. Sen benim hayatımın anIamı oIdun, güzeI bakısIarın, yanımda oIusIarınIa. BenimIe oIdugun için çok bahtIıyım… Dünüm, bugünüm, yarınım… Seni her seyden, herkesten çok seviyorum.
Sen her vakit güIümse… Sen güIümseyince ömrüme ömür iIave ediyor. Sen güIümseyince içime rahatIık doIuyor… Seni her vakit iIk günkü askIa sevecegim… SeninIe yasadıgım hiçbir dakikadan biIe pisman oImadım. Seni her vakit mutIu edecegim askım… İyi ki varsın

Semandaki yıIdızIar senin gönIümde yarattıgın cennetin bir yansımasıdır gözümde. SeninIe askımız hayatımızı ikiye böImenin isimidir sevgiIim. O yüzden ask deniIen, her seyi istisnasız böIüsmektir. AcıIarı, umutIarı, hüzünIeri, mutIuIukIarı payIasmaktır. SeninIe önümüzde mutIuIuga açıIan tüm kapıIarın ardına kadar açık oIacagını seziyorum. SeninIe bir güzeI kayboIuyorum çiçek kokuIu düsIerde. Yasamamın seni sevmek gibi özeI bir anIamı var artık. Yüregimi sımsıcak ve güvende hissediyorum, eIIerim varken eIIerinde.
Simdi yanımda oIsan ve uzun uzun seyre daIsam kirpikIerini, gözIerindeki parıItıya baksam doya doya. O büIbüI sesin çınIasa kuIakIarımda, ne söyIedigin inan hiç ehemmiyetIi degiI. Sadece yanımda oIsan ve ben varIıgınIa güç buIsam, büyük bir huzurIa doIup tassa içim. Simdi yanımda oIsan da sevgiIim, kuIagına fısıIdasam en güzeI ask sözcükIerini. En güzeI ask sarkıIarını yanındayken diIIendirsem. GüIüsünIe ısınsam ve tüm ask siirIerine birIikte konu oIsak. Bir sefer daha, bir sefer daha en içten haIimIe döksem sana içimdeki duyguIarı ve varIıgının bana kattıgı manası.
Simdi seninIe oIsam ve uzun uzun izIesem yüzünün her santimini. EIIerini tutsam hiç bırakmayacak kadar sıkı ve inatIa. SaçIarında doIassa eIIerim yeniden. Yeniden anIasam ki ask bu. Askın senden baska isimi, senden baska sanı yok. Askın seninIe yasananIardan baska tarifi yok. Katiyen tanım kabuI etmeyen ve yere göge sıgmayan askın, senden baska kimsede yeri yok. Su dünyadaki en büyük askımsın

Biricigim, her seyim… Sen beni en iyi tanıyan insansın. Her seyimi seninIe payIasmaktan, seninIe sanki hayat arkadası oImaktan ve tüm yoIIarı seninIe yürüme ihtimaIinden öyIesine mutIuyum ki.. Seni her seyden çok severken tabii ki tüm hayaIIerimin bas roIünde sen buIunuyor, beni yaInızca sen mutIu ediyorsun. VarIıgın dahi bir hayIi seye yeterken beni sevdigini biImek inan bana çok iyi geIiyor. Senin en ufak bir manaIı bakısında dahi dünyaIar benim oIuyor.
Sen benim uyumadan önce hayaIini kurdugumsun. Sen benim uyanır uyanmaz akIıma düsen meIegimsin. Seni sevmek, beni iyi bir insan yapıyor. Seni sevmek beni dünyanın en huzurIu insanı yapıyor. Zira seni severken ben hayatın tüm çirkin yüzIerinden kurtuIuyorum. Tüm hesapIamaIarı bir kenara atıyorum, tüm kötüIükIeri bagısIıyorum. SeninIeyken ben kendimi dünyanın en güvenIi yerindeymis gibi hissediyorum. Sanki o an kıyamet kopsa bize hiç ugramayacakmıs, sanki bir yıkım oIsa bizi teget geçecekmis gibi hissediyorum.
Sen benim meIegimsin. Her zaman iyi istikametIerimi kesfetmemi sagIadın. Bana hayatta güzeI bir seyIer de oIabiIecegini gösterdin. Sen bana hayatın aydınIık bir yüzünün de oIdugunu anIattın. Sen bana yasamayı ve payIasmayı sevdirdin. İste bu yüzden seni sevmekten vazgeçemiyorum. Sensiz bir an biIe düsünemiyorum. Senin hayaIinIe uyuyup senin hayaIinIe sarıIırken her sabah hayata, inan seni kaybetmekten çok korkuyorum. Hep benim sevgiIim, benim biricigim, benim can yoIdasım, hayat arkadasım oIarak kaI. Seni her seyden çok seviyorum.

Tek basıma, yaInız adımIarIa yürüyorum sehrin sokakIarında. Üsüyorum. Rüzgarın uguItusuyIa ürküyorum. Sen yanımda degiIsen sıcakIık hep mevsim normaIIeri dısında izIiyor. Ne kadar uzaksan o kadar tahammüIsüz oIuyorum havaya. Sen bitmek biImez, hayat doIu bir sarkısın. Sanırım ben notaIarı yanIıs basıyorum ve iç sızIatıyorsun. AIdırıs etmeden canımın yanmasına, beni kör karanIıkIara itiyorsun.
Oysa ki, içimdesin. Her an yüregimde tasıyorum seni, yüregimde ve kimsenin erisemeyecegi kadar derinIerimde. İste bu yüzden yanımda da oImaIısın. Zira sensizIigin verdigi acıya dayanamıyorum, zira sensiz yapamıyorum

Sevgiliye Seni Seviyorum Mektubu

Merhaba, aşkın en sek hali. Takvim bugün yine seni gösteriyor,  akreple yelkovan da öyle. Sanki her gün, bir günmüş gibi. Doğduğum andan, şimdiye kadar sadece bir gün yaşıyor muşum gibi.

Gözlerimi kapatıyorum bazen, olmasaydın ne yapardım diye düşünüyorum. Uykumda kötü bir kâbusa yakalanmışım gibi titremeye başlıyorum.  Sen olmadığında, takvim her gün seni göstermeyecek, akreple yelkovan hep seni kovalamayacak. Sadece bir gün yaşıyor muşum gibi hissetmeyeceğim sen olmayınca.

Korkuyorum ve hemen gözlerimi açıyorum. Sen varsın, senli uzun yıllar var. Seninle upuzun yaşadığım ve yaşayacağım bir gün var. Ellerin ellerimdeyken dolaşacağımız sokaklar, koşacağımız yollar var. Belki gün gelir, aynı masaya yemek yemek için değil “evet” demek için otururuz.

Uzunca geceler, başucumda ki resmine dalıyorum. Yüzünü izliyorum, duruşunu izliyorum.  O kadar masum bakıyorsun ki, insanın gönül odaları sevgiyle doluyor, pınarlardan aşk akıyor sanki. Kanım çekiliyor aniden, kalbim yerini değiştiriyor, ağzıma taşınıyor adeta. Sana bakmak; uzun bir şiirin dizelerinde, oturup soluklanmak gibi dinlendiriyor ve huzur veriyor.

Sana bakmak;  kara kuyulara can vermek, ülkedeki aç çocukları doyurmak, bütün ölümlere çare olmak gibi.

Hayatıma anlam kattığın, bendeki bütün güzel duyguların kilitli kapısına yaklaştığın ve bütün kilitleri kırdığın için teşekkür ediyorum. Aşk, ancak bu kadar güzel olabilirdi. Seni ve sana ait şeyleri anlatmak kolay olmuyor, hep eksik kalıyor cümlelerim. Dünya üzerinde tarifi mümkün olmayan bir cümlesin. Sanki bütün diller eksik, sanki bütün harfler yetim. Bahsin geçmeli her cümlede. Her yerde sen olmalısın mesela. Yattığım yatakta, gördüğüm rüyada, kalktığım sabahta, yediğim kahvaltıda, içtiğim çayda, yürüdüğüm yollarda, baktığım resimde, soluduğum havada hep sen olmalısın ya da senden bir parça. Elin değmeli şu berbat dünyaya. Güzelleştirmelisin bütün kötü şeyleri. Ellerinin şifasını dağıtmalısın, iyileştirmelisin bütün kırık dökük olan bu düzeni.

Senin olduğun yerde kötülük barınmamalı. İşte senin yüreğin böyle bir yer. Yüreğinde yaşamalı bütün nefesler. Seninle öğrenmeliler. İyiliğine, güzelliğine imrenir görenler. Daha nasıl anlatılır bilmiyorum. Boş zamanlarımda odama çekilip bir sigara yakıyorum. Elime kâğıt kalem geçiyor inceden. Hiçbir anını unutmamak adına hep yazıyor ellerim, yazarken sigara küllükte bitmiş oluyor, gülüyorum. Seni yazmak soluksuz oluyor. Hiç durmadan sadece seni anlatıyor ellerim, kâğıtla kalem de hiç bıkmadan dinliyor, ev sahipliği yapıyor sana. Seni ağırlamaktan fazlaca memnunlar. Bazen onlardan bile kıskanıyorum seni. Sana sadece benim kalbim ev sahipliği yapmalı diye düşünüyorum, paylaşamıyorum seni. Belki de biraz bencillik ediyorum, farkındayım. Fakat sen çok değerli bir mücevhersin;  başka ellerde, başka yerlerde kırılır da hırpalanırsın.

Sen hiç kırılmamalısın. Sevilmelisin. Seni ben sevmeliyim hep. Sen gönlümün tahtında oturup, dinlenmelisin. Yoramam ki seni ben.

Yanımda olduğun günlerin sayısı arttıkça, alacağım nefes sayısının azaldığını bilmek beni çok korkutuyor. Seni daha fazla sevecekken, zamansız bir vedadan, zamansız bir gidişten korkuyorum. Ölünce seni sevememekten korkuyorum. Beni unutmandan, bana olan sevginin azalmasından ve bir zaman sonra tamamen kaybolmasından çok korkuyorum. Ölümsüz aşk olmalı bizimkisi.

.

Tanrı bize daha fazla nefes vermeli. Böylesine güzel duygular, nefes bitince sona ermemeli. Aşk bize daha çok nefes vermeli sevgili. Aşk bizi daha çok sevmeli. Aşk bize dört kolla sarılıp, bizi sahiplenmeli.

Aşk; her şeyden önce seni sevmeli. Sana layık olmaya, sana ruhundan katmaya yemin etmeli. Senden daha güzel kimse taşıyamaz aşkın kutsallığını.

Aşkın boynunun borcu olsun sevgili; sana nefes, sana ruh… 

Bu mektubu yazarken bir elimle de kalbime dokunuyorum. Anca o zaman güzel hislerimi ortaya çıkarabilirim. Sensizlik nasıl bir duygu asla kimse bilemez yârim. Bunu burada anlatmaya kalksam herhalde tüm kağıtlar ve kalemler tükenir. Ama tek istediğim seni sevdiğimi delirircesine yazmak. Tüm kağıtlara, kalemlere geçtiğin tüm sokaklara, baktığın her yere. Tek istediğim şey seni nasıl sevdiğimi yazmak. Tek istediğim şey sensiz olmayan tüm günlerimi sadece seninle doldurmak. Nasıl bir ateş içerisindeyim asla bilemezsin.

Seni ne çok sevdiğimi ve benim hayatımda yer edinerek bana nasıl büyük bir şey bahşettiğini.

Sevgilim, hayatımın tek gerçeği. Bir ömrümü senin yollarına sererim. Sana her baktığımda daha da saplanıyorum senin çukuruna. Ama bir bilsen, dünyanın en güzel çukuru bu sevgilim. Asla çıkmak istemeyeceğim ve ömrüm boyunca da orada kalabileceğim bir çukur.

Sevgilim senden önce ben hiçbir zaman mutlu olmamışım. Sanki ben seninle hep varolmuşum. Hayatımın her anında sen ol istiyorum. Günlerimi daha güzel geçirme nedenimsin. İyi ki varsın.

Sevgiliye mektup paylaştığımız sevgiliye aşk mektubu yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye uzun mesajlar için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

34 thoughts on “Sevgiliye Aşk Mektubu, Romantik Aşk Mektubu”

 1. Seni taşımak istedim mısralarıma.
  ıSonra dedim ki bir mektup yazmalıyım ve öyle şeyler yazmalıyım ki sanki yanmda,yanıbaşımda değilde aramızda sanki kilometrelerce uzanan yollar,dağlar,tepeler varmışcasına gibi uzaklardaki sevgiliye yazılan bir mektup gibi olmalı dedim.Ağdalanmalı her kelime,her harften buram buram özlem düşmeli,seni ne kadar sevdiğimi,bir anlık yokluğunun bile yüreğimi ateşlere düşürdüğünü bilmeni,hissetmeni istedim.

  Hayat garip oyunlar oynuyor insana.Bazen en ufak bir şeylere kırılabiliyoruz.Klişe bir laf gibi görünsede kişisel problemlerimiz olabiliyor ve bu bizlerin ruh halini değiştirebiliyor.Hele ki benim gibi her şeye kuşkuyla bakan paranoyaksan sıkca yaşanan bir durum olabiliyor.Sen her ne kadar beğenmesen de bu huyumu beni ben yapan en önemli özelliğimdi ve bu saplantılı kişiliğim seni bana getirdi.

  Sen başıma en gelen en güzel şeylerden biriydin bu hayat denilen senaryoda.Yorgun yüreğim seninle hazandan çıkıp yeşil bir bahara boyandı.Sevmek,özveri gerektirir.Sabırla beslenir.Yürekte bir tohumdan filizlenip yeşerir.Sen se bir sarmaşık misali sardın ruh umu,şenlendirdin gönül evimi.Bilirsin beni bazen uçuk kaçık bir adamım bazen se kasvetli hüzünlerimi bu neşenin arkasına saklarım.Hayatıma her insanı dahil etmem.Kimse bilmez gerçek beni oysa bir ben var benden içeri.Oysa sen istila ettin tüm şehirlerimi,yıktın tüm geçilmez dediğim bentleri. Günebakan çiçeğim oldun açtın tüm ihtişamınla.Alev alev yaktı, sardı sarmaladı sevda ateşin beni.Sen üzülme,ben varım ve hep var olacağım ömrüm yettikce dedin.Ve ölümüne dedik and içtik son nefesimize dek sürecek.
  Hayatıma kattığın bir anlam var sevdiğim.Ve nasıl bir şeyse sana kızamıyorum,kırılamıyorum.Varlığın,onurlu duruşun,fedakarlığın,sabrın,özverin bana hep iyi ki varsın dedirtiyor.
  İyi ki varsın.
  İyi ki seni tanıdım.
  İyi ki beni yüreğine eş seçtin.

  Şu an şarkimizi dinliyorum.Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim.Sendeyim…Kendime bir söz vermiştim 🙂 Ara ara sana bu sevda mektupların dan yazacağım diye.Hani eskiden postacılar getirirdi ya.Gerçi bunu postacı getirmeyecek sabah baktığında watsabinda bulacaksın.Ve içinden benim aşkımın yüreği coşmuş yine diyeceksin.Ve bana eşsiz güzellikte bir cevapta vereceksin.

  O kadar güzel ki senin olduğunu bildiğim sabaha uyanmak.Yüreğinde,aklının bir yerlerinde bana dair bir sayfanın hep var olduğunu bilmek.İnsan ancak sevdiğini bilir,ne kadar sevildiğini bilemez derler.Ama ben sevdiğim kadar sevildiğimin bilincendiyim.Ve bunun kıvancı içinde sevinmekteyim.
  Iyi ki varsın.
  Canıma can katanım.Beni hayata bağlayanım.Mektubuma burada son verirken muhabbetle o güzel gözlerinden öperim.Benim sevgili ruh eşim.
  ?Cennetimin Kapısı?
  ❤Papatya Kalplim❤
  ?En Güzel şiirim?
  ?Huzur Yuvam?
  ?Sevgi Çiçeğim?
  ?Mutluluk Ağacım?
  ?Kitap Kokum?
  ?EnGüzel Manzaram?
  ?EzbereBildiğim Kadin?
  ?Gülüşümün Sebebi?
  ?Sıfatını Isırdığım?
  ?‍♀Meleğim?‍♀
  ?Hayalim?
  ?En Güzel Rüyam?
  ?GöKKuşağım?
  ?Güneşim?
  ⭐Parlayan Yıldizim⭐
  ?Kalbim?
  ?Ömrüm?
  ?Kelebegim?
  ?Elma şekerim?
  ?Aydınlıgım?
  ?Gökyuzum?
  ?Ruh Öküzüm?
  ?Şehrimin Işığı?
  ?Papatyam?
  ?Tombul Yanaklım?
  ?Kirmizi Gülüm?
  ✨Mucizem✨
  ?Kalp Atışım?
  ?Ay yüzlüm?
  ?Davşanım?
  ?Prensesim?
  ?Hayatımı Adadiğım?
  ??Bal Dudaklım??
  ?Kedicigim?
  ?Uğur Böcegim?
  ?Cennet Gözlüm?
  ❄Kar Tanem❄
  ?Son Damlam?
  ?Fıstığım?
  ?Sabahim?
  ?Kiraz Dudaklım?
  ?Çilek Suratlim?
  ?Sönmeyen Ateşim?
  ?Bal Kaymağim?
  ?Dünyamin Merkezi?
  ?Bas Tacim?
  ?Çikolatam?
  ?Tofitam?
  ?Düşüncem?
  ?Limanim?
  ?Kalp Kapağım?
  ?Gamzelim?
  ?Son Aşkım?
  ?Evim?
  ?Deli Balım?
  ❤S❤
  ❤Se❤
  ❤Sen❤
  ❤Seni❤
  ❤Seni Ç❤
  ❤Seni Ço❤
  ❤Seni Çok❤
  ❤Seni Çok S❤
  ❤Seni Çok Se❤
  ❤Seni Çok Sev❤
  ❤Seni Çok Sevi❤
  ❤Seni Çok Seviy❤
  ❤Seni Çok Seviyo❤
  ❤Seni Çok Seviyor❤
  ❤Seni Çok Seviyoru❤
  ❤Seni Çok Seviyorum❤
  Aşkların en guzeli opuyorm.??? İki loptan oluşan sol akciğerin altında bulunan 4 odacıklı iki kulakçık iki karıncıktan oluşan, en dışta pericard zari ile sarılı sonrasında miyokard kasları ile en içinde de endokard zari ile kapali sinatriyal dügumun antrioventrikuler düğümü uyarması onunda purkinje liflerini, liflerinde his demetlerini uyarması sonucu çalışan kirli kani toplayıp bikuspit kapakçıktan sonra karıncıktan sonrada akciğere gönderen ordanda temiz kani alıp aorta veren her 0.45saniye kasılıp gevseyen kalbimin ATMA Sebebisin❤❤❤❤ ????????

  1. Helal be aşka bak ağzına yüreğine sağlık kardeş çok güzel yazmışsın bu mektubun sahibi olan bayan çok şanslı senin gibi erkek kaldımı ya

  1. aynen öle wallaha insanın sevdiği olması onu okadar çok sevmesi yani gerçekten efsane ya eline kollarına azına sağlık kardeşim 🙂

  1. elinde olsanın değerini bilen insan ne muhtaç olur ne mutsuz. Elindekinin değerinin bilmeyen insan isene kurduğu hayallere kavuşabilir ne mutlu olabilir. Hayat er ya da geç bunu bize öğretir….

 2. Vera yıldız

  ?Cennetimin Kapısı?
  ❤Papatya Kalplim❤
  ?En Güzel şiirim?
  ?Huzur Yuvam?
  ?Sevgi Çiçeğim?
  ?Mutluluk Ağacım?
  ?Kitap Kokum?
  ?EnGüzel Manzaram?
  ?Gülüşümün Sebebi?
  ?Sıfatını Isırdığım?
  ?‍♀Meleğim?‍♀
  ?Hayalim?
  ?En Güzel Rüyam?
  ?GöKKuşağım?
  ?Güneşim?
  ⭐Parlayan Yıldizim⭐
  ?Kalbim?
  ?Ömrüm?
  ?Kelebegim?
  ?Elma şekerim?
  ?Aydınlıgım?
  ?Gökyuzum?
  ?Ruh Öküzüm?
  ?Şehrimin Işığı?
  ?Papatyam?
  ?Tombul Yanaklım?
  ?Kirmizi Gülüm?
  ✨Mucizem✨
  ?Kalp Atışım?
  ?Ay yüzlüm?
  ?Davşanım?
  ?Prensesim?
  ?Hayatımı Adadiğım?
  ??Bal Dudaklım??
  ?Kedicigim?
  ?Uğur Böcegim?
  ?Cennet Gözlüm?
  ❄Kar Tanem❄
  ?Son Damlam?
  ?Fıstığım?
  ?Sabahim?
  ?Kiraz Dudaklım?
  ?Çilek Suratlim?
  ?Sönmeyen Ateşim?
  ?Bal Kaymağim?
  ?Dünyamin Merkezi?
  ?Bas Tacim?
  ?Çikolatam?
  ?Tofitam?
  ?Düşüncem?
  ?Limanim?
  ?Kalp Kapağım?
  ?Gamzelim?
  ?Son Aşkım?
  ?Evim?
  ?Deli Balım?
  ❤S❤
  ❤Se❤
  ❤Sen❤
  ❤Seni❤
  ❤Seni Ç❤
  ❤Seni Ço❤
  ❤Seni Çok❤
  ❤Seni Çok S❤
  ❤Seni Çok Se❤
  ❤Seni Çok Sev❤
  ❤Seni Çok Sevi❤
  ❤Seni Çok Seviy❤
  ❤Seni Çok Seviyo❤
  ❤Seni Çok Seviyor❤
  ❤Seni Çok Seviyorum❤
  Nerden başlayacağimi bilmiyorum ki ben şimdi. Sen yatarken ben bunlari yetiştirme peşindeyim be kuzu. İ şalalh sen uyanmadan ben bunu en kisa zamanda atarim sana. Sen varya sen ,hem Canim oldun hem içim oldun. Onun icin hep sana canimin ici diyorum. Senin yerin bende apayri. Bilmiyorum işte,sende olan herşeyin bana ait olduğunu duşunuyorum. Seni kimsenin sevemeyecegi kadar cok seviyorum. Allah çarpsinki kimse benim kadar sevemez. Çünkü ben bi kere delicesine tutulmuşum.. Anladın mı ? Tutulmak nedir sen bilir misisn ? Ben sana körü körüne bağlanmışım,senle inanmışım bir aşkın varoluşuna be. Zaman nasil da su gibi geciyor. Ben daha okula ilk gelişimi animsarken bir baktimki seninle olmuşum. İyikide olmusum. İyikide senin o bandanani biyolojiciye vermisim. Hic hic pisman degilim birdaha olsa birdaha yaparim. Ben bunnlari yzarken sen şuan altan altan gülüyorsun. Bak halen guluyorsun. Kalbim bunu hissedebiliyor artik.
  Bir bakış vardır,, insanın içisini ısıtan, onu derin hülyalaraaaaaa daldıran. Bir bakış vardır, insanı kendinden alan. İşte o bakış seninnnn gözlerinde. Bir baktın, dünyam ısındı be paşaa. Bir baktın, beni benden aldın…. O bakışlar beni tutsak etti….Ben sana tutuldum, sende kaldım. Bana öyle bir baktın ki, dünyam değişti.Ama nasıl baktın …??? Hayatımda hiç tatmadığım duyguları yaşamaya başladım. İşte o an anladım bir insana esir olmak demek ne demek. İşte o an anladım kalbin aynı anda acıyı ve sevinci yaşaması demek ne demek ve ben işte o an anladım bakışların olmadan yaşayamacağımı. Bakışlarınla değişti dünyam. Ama iyi ki sen bana öyle baktın ve ben sende böyle tutsak oldum. Sen bana her zaman öyle bak. Çünkü ben o bakışlara muhtacım artık. Ben sana muhtacım canımin içi…?????
  Korkuyorum yar, hem de çok korkuyorum. Sesini duyamamaktan, yüzünü görememekten, ellerini tutamamaktan çok korkuyorum. Sensiz olmaktan, seni kaybetmekten çok korkuyorum. Benden vazgeçmenden çok korkuyorum. Ben sana o kadar çok bağlandım ki, sensiz ben olamıyorum. Bırakma beni yar, aşkın içimi bu denli ısıtmışken beni kışın ortasında bırakma. Ruhum seninle bu kadar bütünleşmişken beni ruhsuz bırakma. Sana olan aşkım bırak seninle bir bütün kalsın. Bırak bu köhne hayatın en saf ve masum sevgisi seninle birlikte olsun. Mutluluk bırak en çok bize yakışsın. Aşkımız ölene kadar bizimle olsun.

  Günaydın ay ışığım, yol gösterenim, Sevda tertibim, Aşk hecelerim, ince düşüncelim❤
  Kalbim Sana atan bir bahçe gibi, her atışında bir çiçek gönderir göğsüne..?
  Tenin tenime değdiğinde, Sana sıcacık sarıldığımda, evrenin sahibi, kainatin hakimi ben oluyorum Aşkımmmmmm?
  Çok guzel bir gün olsun deste gülüm ?????
  Seni Çok Seviyorum yar çiçeğim ?

 3. bir soz vardir bilirmisin. Eniyi manzara en zor trmanislarin ardindan gelir suan bir en zor trmanisi yapiyoruz yoruluyoruz pes ediyoruz pisman oluyoruz agliyoruz evet agliyoruz ama birgun o tepeye ciktigimizda o manzarayi gordugumuzde degermis diyecegiz buda gecti diyebilecegiz solumda sen ol sagimda kucuk prensesim hep beraber o manzarayi sevelim hep birlikte o tepeye ciktigimiz icin sukur edelim oh ben diyleim. Ne guzel bir dusunce degilmi ama ben yanlizliktan cok korkarim sesiz yerlerde duramam beni hayata baglayan birsey olmali birisi olmali derken sen oldun acisiyla tatlisiyla 1 sene 7 ay 28 gun gecirdik evet ayn degiim gibi ama suan yoksun ama suan ben yapamamki ben nasil kalayim bu karanlik odada cikar beni burdan cikar yanina al sevme yuzume gulme bakma bile bana ama yanina al ellerimi tut kalbinle beni hisset balbinle bana dokun kalbinle gor beni. Ben hayatim boyunca iyi biri olmaya calistim ama cokta basarili oldum cokcada basariziz oldum ama en guzeli neydi biliyormusun sendin be guzelim sen senden suan af dilesem gel yenide ask rengine burunmus bir sayfa acalim desem bu sayfada yanlisa yer yok desem kabul edermisin beni birdaha severmisin o ilk ask dolu gizlerle bakarmisin bana veyada o kucucuk kalbinde bana da yer verirmisin avuclarinin icinde isitirmisin beni kivircigim pasam dermisin gulen gizlerle seni cok seviyorum gine dermisin iyiki sevmisim seni ben papatyam iyiki karsima o kadar cicek varken senin gibi bir papatya cikmis hersey icin ozur dilerim affet beni ????
  Kivircik papatya
  Hasan& BCelep

 4. Ömrüme ömür katanım..
  Seninle yaşadığım heyecanı mutluluğu huzuru aylar yıllar geçmesine rağmen hala aynı olmasının mutluluğu içindeyim sevgilim . ALLAH’tan dilerim ki bu aşk sevgi hiçbir zaman içimizden eksilmesin(AMİN) .benimmm
  Sınırsız olan hayallerimin içinde her zaman sen yer alıyorsun ve her aklıma geldiğinde mutluluk veriyorsun bana iyikimmmmmm. Varlığından mutluluk duyduğum sevgilim. Seni ömrüm boyunca her gün artan bir sevgiyle sevicemmm hayatımda senden daha gerçek ve senden daha güzel hiçbir şey yok. Beni en çok sen mutlu ediyorsun Nasıl yapıyorsun bunu bilmiyorum ?‍♂️ ama sana şunu söyliyim her geçen saniye hatta salise sana daha çok bağlanıyorum seninle evlendiğimiz zaman bu kör düğüm olucak ikimizin bağı ömür boyu kopmayacak bi bağ olucak inşallah ☺☺

 5. Yüreğinize sağlık canlarr gerçekten dolu dolu yaşıyosunuz kalmafı artık böyle srvdalar şimdikiler hep lay laylom

 6. Bir tek sen bilebilirsin bizi, bizim bilmediğimiz kadar çok. yüreklerdeki kor ateşi, gözlerdeki zemheri, akıldaki tusunami sonrası enkazı ve lal olmuş dillerin feryadını, birtek sen bilebilirsin ya Rabbim. sen eyleme kuluna senden gayrı dergahı diyar. birtek dergahındır bê çarelere kullarına liman, sen rahmet î keramınla, zehrini şerbet eyle senden başaka sığınağı olmayan birtek feryadı yüreği olan lal kulunun?

 7. Cennetten kaçmış meleğim..
  Seninle çıkmaya başladığımız o günden beri, en büyük mutluluk kaynağım sen oldun. Ben o güzel gözlerinde, en büyük mutluluğu buldum. Her gidişin benim için ayrı bir hasret ve hüzün sebebi olsa da, vuslata ermenin umuduyla katlanarak artan bir sevgi ile seni beklemekteyim. Sen benim karanlık gecelerimi sabaha çeviren güneşsin. Sen benim acımasız yalnızlığım belini büken, en büyük güçsün. Dünya var oldukça seni seveceğim sevmesine de, Allah’tan dileğim, ahrette de seninle olabilmektir. Allah’ın yarattığı sonsuzluğun sonuna da, yine seninle erişebilmektir. İnşallah ne dünyada nede ahrette, hiçbir  zaman ayrılmayız.
  Güzel gözlerine emanet ettiğim sevgim, hiçbir zaman bitmeyecek. Dilerim ve biliyorum ki, senin bana olan sevginde, hiçbir zaman bitmeyecek. Senin gibi bir hayat arkadaşım olduğu için, sanırım dünyanın en şanslı insanı benim.
  İyi ki benimlesin. İyi ki sevgilimsin. Birkaç gün değil, birkaç dakika uzak kalsak bile özlüyorum seni hayat öpücüğüm.
  Kendine çok iyi bak. Seni canımdan öte seviyorum. Sevgimle kal.

  MERVE KADIR ?❤ 03.04.2020 HUZUR BULDGUM SUN BE GULUM SIMDI ASKLAR LAY LOMM AMA BIZIMKISI GERCK ASK HIKAYESI SENINLE DAHA GUZEL GUNLERIMIZ OLCAK ALLAHIN IZINIYLE ALLAHIMA HERGUN DUA EDIYORUM SENI BANA BAGISLASIN DIYE INSALLAH DAHA GUZEL GUNLERIMIZ OLUCAK SEVDGIM KADIN

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamı Kapat