seni seviyorum sözleri

Seni Seviyorum Sözleri

Seni seviyorum sözleri yazımızda sevgiliye seni seviyorum sözleri, romantik seni seviyorum mesajları 2021 ve kısa seviyorum sözleri bulabilirsiniz.

Seni Seviyorum Sözleri

Seni sevmek bir gülü sevmek gibiydi. Uzaktan bakarak, dokunmadan. Dokunsam kanayacaktım biliyordum. Sevgilim seni seviyorum.

Candan öteydi benim için sana âşık olmak. Bitmeyecek, vazgeçilmeyen. Seni seviyorum canözüm.

Ömrüm, vazgeçilmezim, can yoldaşım, seni bugün ve yarınlarda hep seveceğim.

Sen ölümsüzlüğümdün. Ve hep öyle kaldın. Seni seviyorum. Geleceğim.

Uzak ufuklara uzanmak gibiydi sana olan sevdam. Sana doğru yürüdükçe, hiç eksilmeyen. Ve hala sana aşığım. Seni seviyorum gül kokulu sevdam.

Seni sevmeye doyamıyorum. Seni öpmeye kıyamıyorum. Sen benim canım, canıma can katanım. Seni seviyorum.

Adını kalbime yazdığım güzel. Sen benim tek sevdiğim ve son aşkımsın. Seni seviyor ve çok özlüyorum. 

Uzaklarda bir yer var ve sana olan sevgim o yerin ulaşılmaz olduğu kadar büyük. Bilinmeyen ve gizemli. Seni seviyorum.

Dün gece yine yıldızları izledim. Senin gülüşünü yıldızlara benzettim. Sana olan aşkımın büyüklüğü geldi aklıma. Ve seni sevdiğimi tekrar tekrar yineledim. 

Çok güzeldi gülüşün, çok güzeldi sözlerin. Hala aynı ve sıcak. Seni özlemek bile güzel ve çok özel. Sevgilim seni seviyorum.

Seni seviyorum cümlesini senin kadar özel ve güzel bir insanla paylaşmak bana mutluluk veriyor. Aşkım seni seviyorum.

Seni seviyorum demek benim için çok zordu. Ama sen bana bu iki kelimeyi rahatça söyletebilen tek kadınsın. Aşkımsın.

Bitanem, sol yanım, yaşama sebebim. Seni seviyorum. Özelsin.

Biliyor musun gittiğin günden beri kendimi yalnız ve bir çare hissediyorum. Aşkım seni kırdım biliyorum. Bildiğim bir şey daha var oda seni çok sevdiğim.

Ceylan gözlü yârim sana olan duygularımı sandala yükleyip denize bıraktım. Rüzgar nerden eserse essin o sandalın içindeki sevgi yükü gelip seni bulacaktır.

Seni sevmenin hazzını sonuna dek yaşayan ben sen yanımdan gittiğinde özleyen gene ben. Aşkın kalbimi yakıyor seni görmedikçe canım acıyor.

Seni seviyorum cümlesi artık yetmiyor bana. Ferhat olasım var dağları delsem. Mecnun olup çöllere mi düşsem. Ben senin aşkından söyle ne yapsam.

Islandığım ilk yağmur senin güzel tebessümün oldu. Hiç kimsenin gülmesi bu kadar içimi ısıtmadı. O gülüşüne kurban olayım.

Çölde kalsam bu kadar yanmazdım. Nasıl bir acı bu. Kalbime bir ok saplandı çıkmıyor sanki. Kalbim mühürlendi. Nefes alamıyorum. Demek ki sevmek böyle bir duygu.

Gece uykusu haram oldu. Niye diyorlar sevmekten diyorum. Kimi diyorlar. İsmini gizli tutuyorum. Biliyor musun ben seni çok seviyorum.

Bu günlerde geçecek. Yanımda olacağım. Üzme kendini. Kulağına ilk fısıldadığım sözleri hatırla. İlk kez sana söylediğim o sihirli sözcük. Kimseye demeyeceğim o tatlı söz. Seni çok seviyorum.

Kimsenin elini tutmanı istemem. Kimseye bir bakış atmanı istemem. Seven kıskanır bilirsin. Seni kimse ile paylaşamıyorum ve en güzel yerde kalbimde saklıyorum.

Şiir gibisin. Okudukça okuyasım geliyor. Her kıtası ayrı özel. Ne güzelsin yüzün gibi sözlerinde öyle. İşte seni şiir gibi olduğun için çok seviyorum.

Hayatıma hoş geldin güzel yüzlüm. Gönül sözlüm yarenim, seni tanımak seni sevmek dünyanın en büyük hazinesi.

Ayağına serdim sevgimi, ister çiğne ister at gitsin. Biliyor musun ben daha önce kimseyi sevmedim seni sevdiğim kadar.

.

Sen gittin ya bilmem kime bakacak bu gözlerim. Kimi arayacak. Ellerim kimin elini tutacak. Biliyor musun sen gittin yanında yüreğimi de götürdün. Şimdi can çekişen bir haldeyim. İnanır mısın ben seni hala seviyorum.

Mecnun çöle düşer aşık tabi. Ferhat dağı deler aşık tabi. Kimse bunlara bir şey diyemez. Peki ben seni sevdiğimde kapında yattığım da bu sitem niye.

Hayalin aklımdan çıkmıyor. Nere gitsem sen vardın. Bak işte ordasın. Kah otobüs durağı, kah parktasın. Senin hayalin mıh gibi çakışmış gözlerime. Ya kör oldum yada senden başkasına körüm.

Yaşama hevesim senden geliyor. Senle nefes alışım düzeldi. Hayata artık olumlu bakıyorum. Çünkü seni çok seviyorum be.

Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları

Ne güzel bir kızsın. Ne güzel sözlerin bir de gözlerin var. Hani bana o tatlı bakışın hani o masum yakışın var ya. Sorardın en çok neyimi seversin diye. İşte o masum bakışın.

Karada denizde havada her yerde haykıracağım tek bir söz var. Seni seviyorum değil seni çok seviyorum olacak. Çünkü sen özelsin. Özel olanlarda çokça sevilir.

Gecenin karanlığında yolumu aydınlatan o güzel nurun. Ne güzel bir insan ki seni çok sevmişim. Hayatımdan gitme yanı başımda kal ve bir ömür boyu sevdiğim ol.

Ben sözümü tutuyorum ve bir ömür boyu seni çok sevdiğimi söylüyorum. Bu sözü duymaktan bıktığın gün senin yanında olmadığım gündür.

Öyle bakma yârim seviyorum işte. Kafiyelere dökemiyorum şiirler yazamıyorum. Ama biliyorum ki kalbim temiz seviyorum.

Yazdığım şiirin adı sensin. Tüm mısralar seni anlatıyor. Okuyan aşkı da buluyor vefayı da. Tüm insanlık sana yazdığım şiiri okusun istiyorum ve seni ne kadar çok sevdiğimi görsünler.

Bu sürgün bir gün bitecek ve sana kavuşmanın hazzını yaşayacağım. Gözlerine bakınca hayale daldığım, aşkı ile yoğrulup yana yana kül olduğum. Dilimde olan sevgi sözcükleri var. Sana söylemediğim daha çok niceleri var. Hepsini anlatmak için seni seviyorum kelimesine sığdırdıklarım var.

Yıkık bir şehir gibiyim. Beni inşaa edecek senin gözlerin var. Gel artık bitsin bu hasret. Kulaklarımızda yankılansın sevgi sözcükleri. Sen unuttun çoktan belki ben ise hiç unutamadım gittiğin günden beri.

Sevi seviyorum kelimesi bazen yetersiz kalıyor. Niye diye soruyorum kendime. Cevabı sende buluyorum. İnci gözlüm nar tanem  bir tanem. Tüm güzel sözlerim sanadır. Aşk desem sen, sevgi desem sen. Hep sen hep sen.

>Aşk sözleri< yazımızdaki sözlerle de sevginizi dile getirebilirsiniz.

Çiçek gibisin. Narin ve temiz. Koparmaya kıyamadığım tek başına kaşmış gül tanemsin. Ben senin yağmurun ben seni rüzgarın ben seni toprağınım. Bende büyü bende yeşer istiyorum ve seni çok ama çok seviyorum.

Bazen içimdeki duyguları anlatmaya kelimeler yetersiz kalıyor. Düşünüyorum uzunca yeni kelimeler türetiyorum. Yeni bir dilde seni seviyorum demek istiyorum. Çünkü ben senle yeniliklere akan bir okyanusta gibi hissediyorum.

Daldığım yer çok derinmiş. Boğulursun dediler. Yüzme bilmiyorsan açılma dediler. Doğru dediler. Ama bilmedikleri tek şey senin gözlerinde her gün boğulup yeniden hayata gelişimdi.

Ağlamak bir insana yakışır mı? Yakışmaz derler. Ama senin göz damlaların bir inci tanesi gibi parlıyor. Ben senin ağlamanı sevinçten olunca seviyor üzülünce ağlamana kahroluyorum. Hep gül. Çünkü gülmek bir insana bu kadar yakışır.

Romantik Seni Seviyorum Sözleri

Hani sen güldüğünde iki yanağında bir gamze oluşur. Buradan vasiyetimdir beni o iki tatlı çukura gömsünler.

Ben senle vefa biriktirdim aşk biriktirdim. Tek sermayem senle geçirdiğim zaman oldu. Şimdilerde seni sevmenin duygusunu hücrelerimde yaşıyorum.

Sen benim dostum, sırdaşım, sevgilim, yârim, yarenim her şeyim oldun. Senle sevmenin ne demek olduğunu anladım. İyi ki yanımda yanı başımdasın. Aklımda kalbimde fikrimde sana bağlı.

Gönlüm sana bağlıdır. Zincirlerle bağlanmış kalbine hapsolmuş gibiyim. Ben mecnunum dilimden düşmez ki adın. Gel seveyim seni güzel gözlüm. Gel aşkı divane ile kurulalım. Gel senle biz elle ele verip dağları dize getirelim.

Aşık olduğumdan beri başka şeyden bahsedemem. Aşk öksürük gibi geldiğinde gizlenemez. Günden güne aşık olmak ve her defasında bunu yaşamak. İşte böyle güzel bir duygu sana aşık olmak.

Ne öncesinde ne sonrasında sana benzeyen yok. Aşık olduğumdan beri sana olan duygumun haddi hesabı yok. Artık kar zarar gütmüyorum. Çünkü senin sevmenin tarifi yok.

Sen cennetin neresinden geldin bilmiyorum. Saklıyorsun melek olduğunu bunu zaten biliyorum. Çünkü bir gülüş bir bakış bir insanda bu kadar güzel durmaz. Meleksin gizleme kendini. Çünkü ben seni ilk gördüğümde anladım yüzündeki nuru edanın bana yansımasının güzel olduğunu.

Seni çok seviyorum kelimesini senden duyduğumda dünya öyle güzelleşiyor ki. Öyle bir his geliyor ki bununun tarifi yok yârim. Sen yârim olduğundan beri aşkı ifade bende farklı oldu. Seni tanımak seni sevmekmiş yaşamak.

Seni çok ama çok seviyorum benim ömrü şahanem. Hayali ile yaşadığım, gördüğümde kalbimi yakan sevdiğim. İyi ki hayatımın içinde yanı başımdasın. Seni sevmek bir meleği sevmek gibi. İşte böyle kocaman bir dünya ile seviyorum.

Sen kaderimsin. Aşkın ta kendisinin. İçinde sana ait bir dünya var. Gel yaşa istediğin gibi. Koşalım coşalım ve birbirimize aşkımızı itiraf edelim.

Sevdiğini söylemekten utanan insan değilim. Ben dorba dorba seni çok seviyorum diyebiliyorum. Çünkü sen gördüğüm en asil insansın. Ve ben seni asilce seviyorum.

Kalbimde açtığım yer senindir. Gir yaşa içerisinde. 2 oda bir salon gibi. Ama mutluluk hazinesi. Seni bir ömür boyu mutlu edeceğime dair kulağına fısıldadığım sevgi sözcükleri şahit.

Sensizliği ve senle olmayı kimse ile paylaşmam paylaşamam. Sen benim hazinemsin. Çünkü hazineler kıymetlidir. En güzel yerde saklanır. Ben de seni kalbimin derinliklerinde en güzel yerde sakladım.

Seni gördüğüm ilk an ağzımdan çıkan ilk söz sana aşık oldum olmuştu. Bir gün gözlerim kapanırsa ağzımdan çıkan tek söz ben sana hep aşıktım olacak.

Seni seviyorum sözleri yazımızın sonuna geldik.

6 thoughts on “Seni Seviyorum Sözleri”

  1. Arkadaşlar eşimi kankasıyla bastım, evet kankası ve adı Berkay evet o da erkek. Eşimin beni aldatmasına mı yanayım, bir erkekle aldatmasına mı yoksa her gün birlikte olduğu erkekle aldatmasına mı bilemedim. Boşanma sürecini başlatacağım. 🙁 🙁 🙁

    1. o hiç iyi olmamış ya.. ama bir kadınla bassaydın daha da acı olurdu diye düşünüyorum. en aazından tercihi varmış dersın.. 🙁

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamı Kapat