Eşime Sözler

eşime sözler

Eşime sözler yazımızda eşinize güzel sözler bulabilirsiniz, kocama sözler ve karıma sözler yazılarını eşinize gönderebilirsiniz.

Eşime Sözler

Benim için sen var ya mutluluksun, ömrümde sadece hayırlı olan tek varlıksın.

İlk önce aşkım oldun, sonra sevgilim oldun. Daha sonrasında nişanlım ve ömrümün sonuna kadar mutluluğum oldun, can eşim oldun.

Bu denli stres içerisinde olduğum zaman yanımda olduğunu bilmek bana huzur veriyor.

İnsanın eşi olduğu zaman her şeyi olduğunu yeni anladım. Sevgi, aşkı ve mutluluğu bir tek sende buldum.

Tüm mevsimleri sadece bir günde, bütün seneleri bir mevsimde yaşarım seninle. İşte buradan anla seni ne kadar çok sevdiğimi.

Mutlu olan çiftlerin yüzlerinde başkasının hiçbir zaman anlamayacağı çok özel bir gülümseme bulunur.

Benim tek bir güvenilir limanım var. O da sensin. Fırtına olduğu zaman sığınacağım tek limansın.

Bana aşık olduğun için bir kez olsun sana teşekkür etmek istedim. Bu denli sabır gösterdiğin için her ne olursa olsun yanımda yer aldığın için teşekkürler.

Bu gözlerim seni gördü başkasını göremez ki. Bu kalbim yalnız senin için atar artık!

Kalbime taht kurup beni bu şekilde sevip koruyup, yanımda yer aldığın için ömrümün sonuna kadar nefesimi seninle alıp, seninle öleceğim sevgili eşim.

Sen benim daima en sevdiğim, en kıymetlim oldun. Vazgeçilmezimsin, ömrümün sonuna kadar sevsem de bitmeyecek kalanımsın. Derinimde kalan en içimde saklı olan nefesimsin.

Karıma Sözler

Yeniden doğdu her şey seninle tanıştığım gün. Sen yanımda olduğun sürece başka hiçbir şey umurunda olmaz Benim.

Eşlerin her biri deniz kenarına vuran dalgalar gibi olmalıdır. Tüm olumsuz şeyleri dalga gibi ezip geçmelidirler.

Aşkımın ortağı sensin. Kalbimin tek sahibisin. Ruh eşim olduğun için ve benim yanımda yer aldığın için teşekkürler sevgilim. Hayatımda olup bana dünyaları verdiğin için bin defa teşekkürler.

Sen olmazsan eğer benim hayatımın bir anlamı olmaz ki. Sen hayatıma girdin ve dünyaları bana verdin sevgilim. Senin gibi bir eşe sahip olup sevgimi ölümsüz yaptım ben. Daha Ne isterim bu hayattan.

Benim unutulmaz meleğimsin sen. Seni ne kadar çok özlüyorum asla anlayamazsın. Sensiz geçen günlerime o kadar lanet ediyorum ki anlatamam. Şimdi yanımda olman ve nefes almama neden olman benim için dünyalara bedel sevgilim.

Sende sonra tek bir kızı sevebilirim. O da aşkımızın meyvesinden doğacak olan kızımız olacak.

Bir kadını olmalı adamın. Gözlerine baktığı zaman onu ne kadar çok sevdiğini anlayacağı.

İlk gözüme girdin ve sonra da kalbime. Artık hayatım da var olan tek mutluluğum sensin.

Benim sana verebileceğim en büyük şey canım. Gözümü bile kırpmadan senin için canımı ortaya koyarım.

Kuyruklu yıldızları bilir misin? Dünyaya sadece 70 senede bir uğramaktalar. İnsanlar hayatları boyunca belki de bir defa görebilirler. Bense o yıldızı sadece sende gördüm.

İçimi bir görsen nasıl seversin. Senle dolup taşmış durumda. Her yanımda sen varsın. Sadece sen.

Seninle beraber olduğum her an aldığım nefes benim için çok önemli. Çünkü her nefes alışımda seni içime çekiyorum.

Kocama Sözler

Sen benim sevgili eşimsin. Hiç bitmeyecek olanımsın. Yarınım, dünüm ve geleceğimsin. Yanımdayken aklım sadece sende. Doğrusu yanımda olmasan dahi her saniye aklımdasın. Seni çok seviyorum.

Melek gibi bir kadın girdi hayatıma ve o melek benim kadınım, eşim oldu. Her şeyi Bir kenara bırakıp sadece senin oldum. Hayatım son bulana kadar da senin olacağım.

Sanma ki gözlerim sana her baktığımda bir gün bıkacak. Ölsem bile ruhum daima seninle beraber olacak. Kapanırsa eğer gözlerim sen bu hayattan inan ki sevgilim son sözüm bile sadece seni seviyorum olacak.

Her gün Eve geldiği zaman çiçek kokuları burnumda tutuyor. Evde daima bahar havası var gibi. Canım eşim, güzel sevgilim evimi tam bir cennet bahçesi yapıyor. Seni çok seviyorum bunu aklından asla çıkartma sevgilim.

Allah’ım bana müsaade etmiş olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim ben.  Ömrümü sana adıyorum sadece başka yolum yok benim. Ben bir tek seni tanıtım..  Seninle Mutlu bir dünya yaratırım. Sensiz olma düşüncesi beni dedirtiyor. O yüzden hep yanımda ol ve koynunda kal.

Bazı zamanlar anlatmak çok zor gelmişti. Korkmuştum. Cesur olduğum anlardaysa sen yoktun. Şimdi bakıyorum da iyi ki hayatıma girmişsin. Evimin neşesi oldun ve beni sapa sağlam ayakta durabilmem için kuvvetlendirdin.

Hayatımın en güzel anında ortaya çıktın ve beni daha da güzel bir hale getirdim. Her an her saniye yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sen yanımda olduğun sürece her şeyle baş edebilirim. Hep yanımda olman dileğiyle canım eşim.

Eşinize gönderebileceğiniz en güzel >romantik sözler< için tıklayın.

Sevgiliyken evlendiğimizde her şey bozulur diye korkardım. Ama şimdi iyi ki evlenmişiz, iyi ki karım olmuşsun diyebiliyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilsen de onun daha fazlası olduğunu da bil. Çünkü içim dışım sadece seninle dolu. Hep yanımda ol ve bana sahip çık.

Eşime sözler yazımızda kocanıza veya karınıza gönderebileceğiniz birbirinden güzel sözler bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın