Çiçek Notları

çiçek notları

Çiçek notları yazımızda sevgiliye çiçek gönderirken çiçeklerin üzerine yazabileceğiniz notlar, çiçek mesajları, çiçek sözleri ve sevgiliye çiçek notları bulabilirsiniz. Seni seviyorum notları ile çiçeklerinizi daha romantik bir şekilde gönderebilirsiniz.

Çiçek Notları

Bakışlarıyla gönlümde papatyalar açtıran sevgilim, gönlümden papatyalar topladım senin için…

Varlığı huzur kokan güzel kadın, bu çiçekler yanında sönük kalır; ne kokusu kokuna, ne güzelliği güzelliğine erişebilir.

Miss kokusuyla çiçekleri kıskandıran sevgilim, seni seviyorum.

Çiçekler kadar güzel gülen kadınım, gülüşün hep canlı kalsın hiç solmasın. Seni seviyorum.

Güzelliği dillere destan, bakışı ömre bedel olanım. Seni seviyorum…

Buket buket renkli çiçekler veya saf beyazlığı doğanın hiç biri güzelliğinin yanında dikkat çekemez sevgilim.

Bu çiçekler elbet bir gün solar fakat benim sana olan sevgim ilelebet payidar kalacaktır.

Ruhumun en derin noktalarına ektim sana olan sevgimi, sen yaşaması ve büyümesi için besledin onu sevginle o da büyüdü ve kocaman bir sevgiye dönüştü sevgilim.

Gönlümde çiçekler açtıran sevgilim, gönlümde açan çiçeklerin yanında bu çiçekler sönük kalır.

Sevgiliye Doğum Günü Çiçek Notları

Doğduğun gün filizlenmiş sana olan sevgim, yoksa bu denli büyük olması mümkün değil.

Doğum günün kutlu olsun sevgilim, varlığın cennet çiçeklerinin kokusu, gülüşün güllerden güzel ve bakışların bir diken gibi saplanıyor yüreğimin ortasına.

Bugün senin doğum günün, güneş senin için doğdu, ben varlığına şükrederek uyandım ve bu çiçekler senin için bu denli güzel koktu.

Hayatıma girdiğin günden bugüne kadar hep şükrettim varlığına, şimdi de Allah’a şükür annene teşekkür ediyorum senin gibi güzel bir varlığı dünyama getirdikleri için.

Varoluşumun sembolü diye ekledim bugünü takvime. Sen doğdun ve ben var oldum. Sen ilk kez ağladın, ben seni bulduğum için güldüm. Oksijen ciğerlerini yaktı ilk defa, bense nefes aldığıma mutlu oldum. İyi ki doğdun, iyi ki varlığınla benim varlığımın sembolü oldun. Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Takvimleri kurcalamayı pek sevmem bilirsin. Zaten tarih ve günlerle de pek aram yoktur. Sabah kalktığımda hangi günde olduğumu merak etmem ama her sene bugünü hiçbir zaman çıkaramadım hatrımdan. Sen gideli uzun zaman oldu ama üzerimdeki etkin hala devam ediyor. Tesirinde kaldım can içi, doğduğun güne sonsuz saygıyla eğiliyorum hep bu saatlerde. Yok olsan da hayatımdan, iyi ki var olmaya devam ediyorsun kendi hayatında. Doğum günün kutlu olsun.

Sadece bugün değil, benim kalbimde her gün güneş gibi yeniden doğuyorsun sevgilim. Sen varsan eğer, gecenin ve gündüzün, yağan yağmurun, esen meltemin anlamı var benim için. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum sevdiceğim.

Al sevgilim bu kristal kutunun içerisine yüreğimi koyup sana veriyorum onu öyle bir yerde sakla ki, düşüp kırılmasın, yüreğimi, yüreğinin içine koy. Sonsuza kadar iki yürek bir arada kalsın. İyi ki doğdun hayatım

Sevgiliye doğum günü mesajlarının devamı için tıklayın.

Yıldönümü Çiçek Notları

Seni gördüğüm ilk gün anlamıştım her şeyim olacağını.

Bizi bir araya getiren ve kavuşturana şükürler olsun sevgilim, seni seviyorum.

Senin adın mutluluk, soy adın huzur ve sen sadece bana aitsin. İyi ki varsın sevgilim.

Ben sende mutluluğu, ben sende huzuru ben sende tüm güzel şeyleri buldum ve bırakmaya hiç niyetim yok yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Dilimden düşmeyen şarkım, ağzımdan düşmeyen lokmam, düşümden düşmeyen düşüm, yüreğimden düşmeyen duam, aklımdan düşmeyen sevdamsın sen..

Hayatımın geri kalanında da her sabah seninle güne başlamak istiyorum. Bana yaşattığın tüm mutluluklar için binlerce kez teşekkür ederim

Kalp ritmimi yıllar geçse de değiştiremeyen tek insansın. Hala ilk günkü gibisin içimde. Ömrüm boyunca da hep ol. Beraber geçireceğimiz nice yıllara. İyi ki benimsin…

Ben hiçbir yoldan seninle çıktığım yol kadar emin olmadım. Yol ayrımındaki en güzel kararımdın. Dudaklarımı iyikilere açtırıp, hep gülümsememe sebep oldu. Birlikte yan yana geçireceğimiz nice yılara. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Hayallerimi en güzel anılara çevirdin. İki kişinin tek kişi olabileceğini seninle öğrendim ben. Seninle öğrenmek istediğim daha bir sürü şey var. Birlikte yan yana geçirebileceğimiz bir ömür diliyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

Yıldönümü sözlerinin devamı için tıklayın.

Çiçek notları yazımızda çiçek gönderirken çiçeklerin üzerine yazabileceğiniz çiçeklere yazılan notlar paylaştık. Çiçek notları sayesinde sevgiliye, doğum gününde ve yıl dönümünde çiçek gönderirken notlar yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın