ay dönümü mesajları

Ay Dönümü Mesajları, Sevgiliye Ay Dönümü Sözleri

Ay dönümü mesajları yazımızda sevgiliye kısa ay dönümü mesajları, en romantik ay dönümü sözleri ve 1. ay dönümü mesajları bulabilirsiniz.

Ay Dönümü Mesajları

Senin aşkın bende olduğu sürece benden daha mutlusu yok bu hayatta. Günler hiç geçmesin istiyorum. Her anımın seninle dopdolu mutlu bir şekilde geçsin istemekteyim. Ama şuanda bakıyorum da ilk ayımızı bitirmişiz bile. Senle daha nice aylara sevgilim. Seneler görmeyi istiyorum. Ömrümün baharı, bitmeyen ateşimsin, seni çok seviyorum. 

Yakışıklım, hayatıma gireli tam olarak 3 ay oldu zaman o kadar çabuk geçip gidiyor ki su misali sanki. Hayatıma neşe ve huzur verdiğin için teşekkür ederim. Seni çok ama çok seviyorum. Senle olmayı, hayatıma tüm neşeleri senin katmanı istiyorum. Umarım uzun bir ömrü beraber geçiririz.

Ben seni tanımadan önce yaşamıyormuşum ben onu anladım. Sen hayatıma girdiğin zamandan bu yana 1 ay olsa da sanki bir senedir daha uzun bir süredir hayatımdaymışsın gibi hissediyorum. Her günüme seninle başlayabilmek bana yaşamış olduğumu hissettiriyor. Sana aşık olmak benim için mükemmel bir şey. İyi ki varsın iyi ki ..

Bak bir ay bitti sevgilim. Seninle beraber mutluluğa, aşka ve huzura ermek istiyorum. bBu dünyada daima sana ait olmayı, seninle beraber olmayı istedim. Aşkımız ve sevgimiz aylara değil ömre bedel olmalı. Seni son nefesimi verinceye kadar seveceğim.

Kelebek olsaydım bir gün bile olsa yine severdim seni. Seni sevmeme ömrüm yetmez fakat 10. ayımızı bitirdik. Her biten ay ile beraber birbirimize olan sevgimiz çok daha fazla büyüyor. Ellerimiz birbirine daha fazla kenetleniyor. Seni çok seviyorum dünyam!

İstiyorum ki seninle beraber her günümüz beraber geçsin. Zaman akmayıp dursun istiyorum. Şuanda tam 7. ayımızı bitirmekteyiz. Seni sevmek ömre bedel sevgilim. Beraber nice aylara, senelere.

Sana duymuş olduğum aşk, sevgi ilk gün nasıl ise 3. ayımızı bitirirken de hala aynı. İimde sana olan bu aşk, sevgi seneler geçse de aynı kalacak sevgilim. Seni ilk gün ki gibi seviyorum da diyemem çünkü daha fazla seviyorum. Yanımda olduğun zaman bile özlerken uzaklarda olmanı düşünemiyorum bile. Nice senelerimiz olsun.

Hayattan ümidimi kestiğim anda bir anda sen çıkıp geldin karşıma nefes oldun ve ümit oldun bana. Heyecanım ve yaşamım oldun. Günler geçmiyorken sensiz ayları tutamıyorum şimdi. 5. ayımız bitiyorken seni ne kadar çok sevdiğimi dile getirmek istiyorum. Her ne kadar her gün söylesem de!

Sende öncesinde hayaldi bu kadar saf ve temiz bir sevgiye sahip olmak. Sen geldin ve hayalimdeki tüm aşkı gerçeğe dönüştürdün. Şimdi günlerim seninle beraber sanki bir rüyadaymış gibi geçiyor. Umarım tüm hayatım boyunca yanımda olur. 

Ay Dönümü Sözleri

Sen benim kalbimde taht kurdun sevgilim. Seninle günlerimi, aylarımı, senelerimi değil her anımı, saniyesini paylaşmak istiyorum. Hep sen ol istiyorum hayatımın içinde. Mutluluğumuzu, hüznümüzü, aşkımızı ve sevdamızı seninle birlikte yaşamak istiyorum. Hayatın yolunda her zaman kol kola olmak istiyorum. Önümüzde daha güzel aylar, seneler var ama bu 5. ayımız bizim için özel olsun istiyorum. Her geçen ayda seni daha çok sevdiğimi bil canım.

Evet, sen sevgilim iyi ki varsın, iyi ki benimlesin. Aslında benimle olduğun içinde değil yalnızca sen olduğun için sevgilim. Seni tanıyabilmek, seninle bir olup mutluluğu yaşamak ömrümün sonuna kadar isteyeceğim tek şey. Dünya yaşanılabilecek bir yerse eğer sen benim hayatımda olduğun sürece bu geçerli olacak. Nice aylarımıza sevgilim. 

Damla şeklindeydi hayatıma girdiğin gün. Dalga gibi kaldın gözlerimde. Denizdin sen benim için ilk zamanlar sonra kocaman bir okyanusa dönüşüverdin. Aylarım, günlerim ve senelerim hayatım seninle geçsin istiyorum. Ay dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

En güzel >yıldönümü mesajları< için tıklayın.

Bu yakışıklılığını neye borçlusun bilmiyorum ama 4. ayımız biterken seninle zamanın ne kadar güzel akıp gittiğini fark ettim. Küçüçük olan dünyama huzuru katan sensin bir tanem. Sakallarına dokunduğum zaman ne kadar mutlu olduğumu bilemezsin. Gözlerim kapanıncaya dek seni hayatımda istiyorum. Seni çok seviyorum. 

Senden önce nasıl yaşadığıma baktım. Zamanımı hep boş şeylerle harcadığımı gördüm. Hayatıma gireli daha 2 ay olsa da geri kalan ömrümü seninle dolu olacak şekilde geçirmiş hissediyorum. Tüm geçmişimi seninle tekrardan telafi etmek istiyorum.

Seninle ayları değil senelerimizi kutlamak istiyorum. Bu kalbim 10. senemizi de kutlamış olsa daima aynı aşkla seveceğim seni! Bensiz olamayacağını biliyorum aynı şekilde bende sensiz olamam. O yüzden bırak her şeyi sadece benim ol her zaman olduğu gibi! Seni çok ama çok seviyorum. 

Senle beraber en çok ben olmayı sevdim. Yaşayamadıklarımı yaşadım ben seninle beraberken. Sevdamın bu sınavı duygularımın da en deli yanı olduğunu söylemeliyim. 3. ay dönümümüzde seni ne kadar çok sevdiğimi bir defa daha söylemek istiyorum.

Akıp giden zaman içerisinde gözlerine bakamıyorum artık. Sadece zamanın durmasını istiyorum. Saatler zincire vurulsun ve sadece sen ve ben olalım istiyorum. Kalbinin ritmini dinlemek, benim için attığını bilmek istiyorum. Bilmem kaçıncı yıl dönümlerimiz olacak ama ben seni her zaman çok seveceğim. 

Ay dönümü mesajları yazımızın sonuna geldik.

.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamı Kapat