sevgiliye uzun günaydın mesajları
Günaydın Mesajları

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Sevgiliye uzun günaydın mesajları yazımızda sevgilinize sabah uyanmadan önce gönderebileceğiniz uzun günaydın mesajları bulabilirsiniz. Sevgiliye sabahları uzun mesaj göndermeniz onu mutlu edecektir. Romantik uzun günaydın sözleri ile sevgilinize romantik sürprizler yapabilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Günaydın; yeni gün, parlayan güneş günaydın; içim dışım kanayan yaram, ince sızım çayım, zeytinim sıgaram günaydın…

Günaydın o gül yüzlü sevdiğime,
Günaydın yeryüzünü aydınlatan yeni güne,
Günaydın gün görmek için bekleyene, Günaydın

Kadına şiir lazım
İnce dokunuşlar, hafif nefes…
Şiir kolay da
Kadına en çok kalbinde hep duyacağı
Bir ses lazım…

Sabah ışıkları her odama vurduğunda lanet okuyan bir insanın dilinden dökülüyor bu kelimeler. Her sabah ilk gün ışığıyla beraber istenmeyen bir hayata sahip olmanın verdiği hiddetle ve yalnızlığın tahammül edilemeyen soğukluğuyla başlıyordum güne. Ben ve çevremdeki her şey her süre ters giderdi. Hiç gün doğmasın isterdim ta ki karşıma sen çıkana kadar. Oysa sabahların değeri bilinmeliymiş sevgili. Hiddetli bir adamı gündüze aşık ettin. Günaydın demeyi ben seninle öğrendim.

Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. Nasıl uyuduğunu merak ediyorum. Seni nasıl uyandırmalı hiç bilmedim şimdiye dek. Her sabah erinmeden seni uyandıracağım günün hayalini kuruyorum. Günaydın hanımım diyorum, yine çok güzel uyandın.

Aşk kadar kıymetli değil dünyadaki hiçbir his ve gene öyle ki aşk kadar güçlü değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca değerini biliyor günün. Aşk olunca günaydın iletilerinden, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Gene bıkılmaz bir gündeyim ve gene uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.

Kaç sabah daha bu şekilde güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli kimi şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en değerli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü dahi yıkamadan iyi sabahlar değerlim iletisi atmalıyım. “iyi sabahlar değerlim.”

Bugün seni sevmeye erken başladım. Saat sabahın beşi ve aklım seninle doluyor. Tüm hücrelerimde sen varsın. Şu an tatlı uykundasın ve sanıyorum ki olabildiğince kabahatsuzsun. Saçların dağılmıştır muhtemelen, bir elin yastığın altındadır ve bir bacağını da karnına doğru çekmişsindir. Zannımca düşünde beni görüyor ve gülümsüyorsundur. Mutlu ve huzurlusundur uyurken en azından ben öyle olmasını ümit ediyorum. Uyanır uyanmaz da ilk iş hemen telefona bakacaksındır o sebepten güne güzel başlaman için yazıldı bu bildiri. Iyi sabahlar sevgilim.

Gecenin suskunluğunun hemen arkasından ağır ağır kuş seslerine takılıyor kulaklarım. Sanıyorum ki birazdan gün ağaracak. İlk ışıklarla beraber de sokaklara dökülecek insanlar. Klakson sesleri, martıların deniz üzerinde yankılanan kanat sesleri, insanların uğultuları dolduracak kulakları. Çok geçmeden de sen gözlerini açıp güne selam diyeceksin. Güne ilk selam benden olsun, günaydın sevgili.

Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir bölgelere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları aksi oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen iletiı açacaksın. Tüm hiddetin ansızın dinmiş olacak, huysuzluğun seni ayrılmış olacak zira ben sana çoktan iyi sabahlar huysuz hanımım demiş olacağım. Seni seviyorum.

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan meydana getirdiğim tek şey seni sevmek. Bir iyi sabahlar iletiıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın hudutlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Iyi sabahlar sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

Hava derhal derhal aydınlandı. Sabah ezanına kulak verdim azca önce. Şimdi uzandım yatağıma, elimde resmin var. Her sabaha seninle kavuşmak isterim sevgilim. Tıpkı elimdeki resmin gibi kanlı canlı yanımda uyu ve ben bütün sabahlarımda resmini değil yüzünü öpüp koklayayım istiyorum. Güne güzel bir mesajla gözlerini aç istedim. Günaydın iç sızım.

Sensiz göz oluşturulan bir sabah daha. Soğuk bir yatak, ince bir yastık, dolu bir kül tablası… Yokluğunda bedenimi kemiren kara bir gece sabaha kavuşmuş. Beni aydınlığa kavuşturan güzel sevgilim, iyi sabahlar…

En zifiri gece değil mi seni benden alan. Tüm gecelerin canı çıksın bu sabah, sensiz uyanmaya kıymet aslabigün peşimi kovalamasın. Her gün olduğu şeklinde bu sabah da dualar yükseliyor avuçlarımdan. “ Yarın geceye beraber göz yumalım, yarın sabaha birlikte göz açalım.” “Amin.” günaydın sevgilim.

Ne de güzel uyuyorsundur şimdi sen. Saçların dağılmıştır. Pijamanın bir paçası dizinden yukarıya çıkmıştır. Çoraplarını çıkarmamışsındır yine üşür ayaklarım diye. Melek gibisindir, bebek gibisindir. Uyandırmaya kıyamaz aslabir varlık şimdi seni. Şu an yanında olup uyanmanı beklemeyi, gözlerini açtığında sana “günaydın yaşamımın en güzel mevsimi.” demek isterdim. Olsun tekrar de beklemeye değersin. Günaydın can eşim. Seni seviyorum.

Uykusuz bir gece daha geride kaldı ve karanlık yerini nihayet aydınlığa bıraktı. Bu da demek oluyor ki; benim meleğim birazdan gözlerini aralayacak ve daha kalkmadan hemen telefona sarılacak. Boş bir telefon ekranıyla karşılanmanı istemedim. Iyi sabahlar hanımım! Iyi sabahlar rahatlık bahçem! Günaydın sabahlarımın tatlı huzuru!

.

Günaydın sevgilim. Düşümde seni gördüm ve uyanmak dahi istemedim. Çok güzeldi, beraber aynı hanede kalıyorduk. Yatak tek kişilik olmasına rağmen, ikimizi kucaklamıştı. Uzandık; kokun sardı dört bir yanımı. Güzel gözlerine baktı uzun uzun ve elimle yüzünün mis kokan bahçelerini dolaştım. Alnına minik bir öpücük kondurdum ve gözlerini kapattın. Biraz uyuyuşunu izledim. Derhal ardından güzel yüzün ninni oldu, ben de gözlerimi geceye yumdum. Düşmüş, uyanınca fark ettim.

“iyi sabahlar sevgilim ne güzel bigün değil mi? Çok güzel geçen bir gecenin sabahında, senin kollarında uyanıyorum.Uyanıyorum fakat bakıyorum, hala uyuyorsun.Yavaşça dokunuyorum beni sımsıkı saran kollarına.Yüzünü, boynunu öpüyorum minik ufak, kıyamıyorum uyanma diye.Geri kapatıyorum gözlerimi içim huzurdan patlicak sanki öyle hoş ki.Yok diyorum bu gerçek olması imkansız.O, ben, hepimiz, bu yatak, bu yastık, bu oda ne bilim.Gerçek mi şimdi bu diye düşünyorum.Bakıyorum, gerçek.Biraz daha sarılıyorum sonrasında.Sanki ne kadar çok sarılırsam o kadar uzun sürer şeklinde geliyor.”

“iyi sabahlar Sevgilim,
Benim dünyam zati aydınlık seni tanımış olduğum günden beri.
Günaydın Birtanem,
Güneş dahi birgün dünyaya darılacak, sadece ben sevginle yaşayıp sevginle can vereceğim.”

iyi sabahlar demenin vakiti geldi sanırım yoksa sen o tatlı uykundan daha uyanmadınmı uyan uyan uyanda ikinci güneşin farkına varsın hepimiz o tatlı yüzünü görsün millet görsün de anlasınlar uğrunda yaşanması şart olan güzellikleri güne kötümser başlayanlara tebessüm et onlarda bilsin yaşanmaya değecek güzelliklerin olduğunu tıpkı senin şeklinde sema ve ben aramızdaki uzaklık o denli uzak olsa da bir o kadar sen bana yakınsın sana fısıldayan rüzgarla gönderiyorum seni sevdiğimi geceleri uzaklara dalar gider gözlerim her şeyden çok sana olan özlemim bu sabah sırf senin açıldı gözlerim bu sabahda varlığın verdiği huzurla uyandım her şeyim sonsuza kadar hep benim ol zira sanece seninle var olur bu can yaşamımın manası canımın içi süre durur sana olan aşkım durmaz günaydın kanatsız meleyim seni çok seviyorum

Bu sabah, her vakitkinden erken uyandım, gene aklıma gelen ilk sendin. Biliyorum, seviyorum ve seviliyorum, işte ondan ben bu sıralar fazla uyuyamıyorum. Bu şekilde güzel bir sabaha seninle uyanmayı hayal ettim, sonrasında vazgeçtim, hep yan yana, sana sarılıp uyumak daha güzel dedim. Sevgimi haykırmak istedim semana, sevgimize nazar değmesin diye sustum. İçimdeki sevgi çığlıklarını dinledim, inan ben seni daha şimdiden çok özledim. Belki şimdi derin uykulardasın, belki de özlem dolu duygularda. Nerede, ne halde olursan ol, seni çok sevdiğimi bir an dahi unutma, bir iyi sabahlar bırakıyorum telefonuna, uyandığında hemen yaz bana, iletinini bekliyorum sabırsızlıkla.

İyi bir sabah için sevgilinize gönderebileceğiniz mesajları paylaştığımız sevgiliye uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Sevgiliye daha fazla uzun mesaj için sevgiliye uzun mesajlar yazımıza göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.